Tiktok Takipçi Satın Al

Hızlı ve Öfkeli Mobil Oyunu Android ve iOS İçin Yayınlandı

Sinema sektöründe adından oldukça fazla söz ettiren yarış ve aksiyon film serisi Hızlı ve Öfkeli’nin mobil oyunu Android ve iOS için yayınlandı.

Fast and Furious Takedown iOS ve Android kullanıcılarına bambaşka bir yarış deneyimi yaşatmaya geliyor. iOS ve Android kullanıcıları için özel olarak geliştirilen bu yapımda, seçtiğiniz aracınız ile sokak yarışlarına katılıyorsunuz.


Nitro gibi özellikler ile geliştirebildiğiniz otomobillerle Los Angeles sokaklarını birbirine katacağınız yeni oyun ile birlikte, siz iOS ve Android kullanıcılarını oldukça eğlenceli dakikalar bekliyor.

https://youtu.be/jO0GSA9pyz8

Hızlı ve Öfkeli macerasını mobil platformlara taşıyacak olan yapımcılar, bir süre güzel vakit geçirebileceğiniz bir oyuna imza attıklarını da söyleyebiliriz. Son olarak Fast and Furious Takedown oyununu iOS cihazınıza indirmek için buraya tıklayabilir, Android cihazınıza indirmek için ise buraya tıklayınız.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu