TeknoDiot.com
   
   

Fallout 76, Rage 2, Doom Eternal ve Wolfenstein Oyunları Steam’e Geliyor

Fallout 76, Rage 2, Doom Eternal ve Wolfenstein Oyunları Steam'e Geliyor

Bethesda, geçen yıl yeni oyunlarının çoğunun en azından başlangıçta yalnızca kendi mağazalarında ve başlatıcılarında PC platformunda kullanılabileceğini duyurduklarında birkaç kişiden endişe duyuyordu.

Büyük bir takipçi kitlesine sahip olan Bethesda, birçok oyununu Steam’e getirmeye karar vererek oyuncuları mutlu etmeye devam ediyor.

Fallout 76, Doom Eternal ve Wolfenstein söz konusu karardan etkilenen bu oyunlar Steam’de yerini alacaklar. Bethesda, gelecek ay içerisinde aynı anda hem Steam hem de Bethesda mağazasında, Rage 2, Doom Eternal, Wolfenstein: Youngblood ve Wolfenstein: Cyberpilot dahil olmak üzere, aynı anda mevcut olacağını söyleyerek sözlerini yerine getirerek oyuncuları sevindirdi.

Fallout 76, Rage 2, Doom Eternal ve Wolfenstein Oyunları Steam'e Geliyor

Genel olarak bu hamle aynı zamanda PC oyun mağazalarının daha büyük dinamiklerini oynuyor; Epic Games‘in rekabeti arttığında oyunun aniden geçerli bir değerlendirme noktası haline gelmesine neden oluyor. Epic Games Store veya Discord veya GoG’de bu oyunların nasıl bulunmadığına dair çevrimiçi şikayetlerin ne kadar az olduğunu görmek ilginçtir ve PC’deki münhasırlar hakkında şikayetçi olan popülasyonun sadakat faktörüne daha fazla işaret eder 2019 yılında oyun mağazaları.

Birçok oyunu Steam’de yer alsa da bir o kadar da eklenmemiş oyunu olan şirket, Fallout 76, Doom Eternal, Rage 2, Wolfenstein: Cyberpilot ve Wolfenstein: Youngblood’ı Steam’e eklemeye karar verdi. 14 Mayıs’ta yayınlanacak olan Rage 2’nin de bu listede yer alıyor olması haberin en iyi detayı olabilir. Rage 2’nin Steam’deki ön sipariş fiyatlarına aşağıdan göz atabilirsiniz.

  • Standart Sürüm: 299 TL
  • Deluxe Sürüm: 399 TL

Fallout 76, Rage 2, Doom Eternal ve Wolfenstein Oyunları Steam'e Geliyor

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


1 yorum

Avatar
Adil 28 Mart 2019 at 12:46

Süper haber bu helal Steam’e

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.