Fallout 76 Etkinlikleri Başlıyor

Bombs Drop Day geldi ve bunu kutlamak adına Fallout 76 bu hafta tüm platformlarda ücretsiz olacak!

Oyuncular; Efsanevi Tedarikçi İndirimi, sınırlı bir Fallout 1st önizlemesi, oyun satışları, Atom paketleri indirimleri ve daha fazlasını içeren sınırlı süreli oyun içi etkinliklerin tadını çıkaracak.

Ücretsiz Oynama Haftası

20-26 Ekim tarihleri arasında oyuncular, Fallout 76‘e giriş yaparak oyunu ücretsiz oynayabilir! Bu, ana oyun deneyiminin yanı sıra Wastelanders ve Nuclear Winter’ı da içeriyor. Oyuncular, oyunun başından başlayabilir ve eğer Ücretsiz Hafta bittiğinde oyunu satın almaya karar verirse, tüm ilerlemeleri ve hafta boyunca yaptıkları tüm Atomic Shop satın alımları da aktarılır. 

Fallout 76 Etkinlikleri Başlıyor

Oyun İçi Etkinlikler

22-26 Ekim tarihleri arasında üç oyun içi etkinlik düzenlenecek. İki Kat S.C.O.R.E. ve İki Kat XP’nin yanında, Ash Heap’teki Rusty Pick’te Purveyor’dan alacağınız Efsanevi silah ve zırhlarda %25 indirim kazanın.

Sınırlı Fallout 1st Önizlemesi

Oyuncular, ücretsiz Fallout 1st Önizlemesi sayesinde Fallout 1st üyeliğini deneyimleyebilecek. Sahip olmak için tek yapmanız gereken, 20-26 Ekim tarihleri arasında giriş yapıp Atomic Shop’ta ücretsiz Fallout 1st Sınırlı Önizleme “eşya”sını bulmak. Böylece üyeliğin kazandırdığı bazı özelliklere erişim sağlayacaksınız.

Fallout 76 Etkinlikleri Başlıyor

Abone Ol 

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Oyuncu Ekipman Çekilişi
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE EDİYORUZ!
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE!
ÇEKİLİŞE KATIL!