Tiktok Takipçi Satın Al

Fallout 76 Etkinlikleri Başlıyor

Bombs Drop Day geldi ve bunu kutlamak adına Fallout 76 bu hafta tüm platformlarda ücretsiz olacak!

Oyuncular; Efsanevi Tedarikçi İndirimi, sınırlı bir Fallout 1st önizlemesi, oyun satışları, Atom paketleri indirimleri ve daha fazlasını içeren sınırlı süreli oyun içi etkinliklerin tadını çıkaracak.

Ücretsiz Oynama Haftası


20-26 Ekim tarihleri arasında oyuncular, Fallout 76‘e giriş yaparak oyunu ücretsiz oynayabilir! Bu, ana oyun deneyiminin yanı sıra Wastelanders ve Nuclear Winter’ı da içeriyor. Oyuncular, oyunun başından başlayabilir ve eğer Ücretsiz Hafta bittiğinde oyunu satın almaya karar verirse, tüm ilerlemeleri ve hafta boyunca yaptıkları tüm Atomic Shop satın alımları da aktarılır. 

Fallout 76 Etkinlikleri Başlıyor

Oyun İçi Etkinlikler

22-26 Ekim tarihleri arasında üç oyun içi etkinlik düzenlenecek. İki Kat S.C.O.R.E. ve İki Kat XP’nin yanında, Ash Heap’teki Rusty Pick’te Purveyor’dan alacağınız Efsanevi silah ve zırhlarda %25 indirim kazanın.

Sınırlı Fallout 1st Önizlemesi

Oyuncular, ücretsiz Fallout 1st Önizlemesi sayesinde Fallout 1st üyeliğini deneyimleyebilecek. Sahip olmak için tek yapmanız gereken, 20-26 Ekim tarihleri arasında giriş yapıp Atomic Shop’ta ücretsiz Fallout 1st Sınırlı Önizleme “eşya”sını bulmak. Böylece üyeliğin kazandırdığı bazı özelliklere erişim sağlayacaksınız.

Fallout 76 Etkinlikleri Başlıyor

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu