Tiktok Takipçi Satın Al

GTA 5’de PUBG Modu Nasıl Olurdu? İşte! (VİDEO)

Dünyanın en popüler ve satış rekorları kıran oyunları PUBG ve GTA 5 bir araya geldiler. GTA 5’de PUBG modu nasıl mı olurdu? İşte cevabı haberimizde.

Mod yapımcısı Theaetik’in toplamda 1500 saat emek vererek hazırladığı Complex Control, oynanışı arttıracak Battle Royale mekaniklerini GTA 5’e ekliyor. YouTube kanalından yayınlanan videoda GTA 5’in içinde PUBG oyununa dalıyorsunuz. Yapılan bu modda  50 farklı özel ve dengesi büyük bir hassasiyetle yapılmış yetenek bulunuyor. Bu yetenekler arasında kısa mesafe ışınlanma (blink), zamanı yavaşlatma gibi özellikler bulunuyor. Dünya çapında Battle Royale türünde ki oyunlar fazlasıyla tutluyor. Bu Pubg ve Fortnite gibi oyunlardan görmek mümkündür. Theaetik (youtube) isimli yazılımcı tarafından geliştirilen ve Complex Control ismiyle yayınlanan mod sayesinde, GTA 5 oyuncularının Battle Royale tarzında maçlar yapabilecekleri ve modun 70 oyuncuya kadar birlikte oynama şansı sunduğu söylendi. Yaklaşık 1,500 saatlik geliştirme sürecinden sonra yayınlanan Complex Control modunda 50 güçlendirmenin yanı sıra Battle Royale türünün bütün özelliklerinin barındığı belirtildi.

[ilgiliicerik icerik_id=”16826″]

Mod aslında PUBG mantığıyla aynı diyebiliriz. 70 karakter arasından seçim yapıyorlar ve savaş bölgelerinde hayatta kalmaya çalışıyorlar. Mod yapımcısı bu modla birlikte her yerde yapay zekalı düşmanlar belirirken, onların çok daha agresif olmaları için çalışmalar yapılmış. PUBG mantığıyla ilerleyen modda öldüğünüzde tüm ilerlemenizi kaybedeceksiniz ve yeniden başlamanız gerekecek.

[ilgiliicerik icerik_id=”16858″]

Mod yapımcısı Complex Control daha birçok farklı özelliği içinde barındırıyor. Yenilenmiş arayüz, kayıt sistemi, çok daha agresif sürücüler modla beraber GTA 5’e ekleniyor. Şuanda mod yeni olduğu için 1.0v sürümü mevcut ve ilerleyen zamanlarda moda güncellemeler geleceği kesin. Tamamen tek kişilik odaklı ve yeniden oynanabilirlik baz alınarak hazırlandığının altını çizmek gerek. Sizde GTA 5’de PUBG modunu kurup oynamak isterseniz buradan ulaşabilirsiniz. Son olarak modun nasıl göründüğüne ise aşağıdaki videolardan göz atabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu