Tiktok Takipçi Satın Al

Fall Guys Yapımcıları Oyundaki Hileye Karşı Çözüm Arıyor

Fall Guys : Ultimate Knockout Son Günlerde En Çok Konuşulan Oyun Oldu! Hileciler Hemen Oyuna Gözünü Dikti!

Fall Guys hile karşıtı yazılımı duyurdu. Fall Guys oyunu kısa zamanda 2 milyon satış yaparak büyük bir başarı elde etti.


Oyunun yayıncısı Devolver Digital haftasonu yaptığı açıklamada şimdiye kadar yaptıkları en büyük lansman olduğunu söyledi ve Fall Guys şu günlerde Call of Duty: Modern Warfare, GTA V, League of Legends, Fortnite, Minecraft gibi oyunları geçerek Twitch‘de en çok izlenen oyun oluyor.

Fakat diğer pek çok popüler oyunda da olduğu gibi hileciler başarılı oyunda doluşmaya başladı ve yapımcıların başına ağrıtmaya başladı. Bu sorunun patlak vermesinden sonra çok fazla oyuncu Steam, Reddit, Twitter platformlarından hilelerden şikayet etmeye başladılar.

Fall Guys’ta Hileci Görüldüğünde Ne Yapmalı?

Fall Guys’ın ne tür bir hile karşıtı sisteme sahip olduğu henüz net değil ve belki de geliştirilmemiş bile olabilir. Oyunda yerleşik bir raporlama özelliği bulunmadığından, hilecilerle karşılaşan oyuncuların onları Fall Guys’ın Discord kanalından raporlamaları isteniyor.

Fall Guys Discord kanalına girdikten sonra “Report Hackers” kısmına gelerek hilecileri şikayet edebiliyorsunuz. Görünen o ki şu sıralar çok sayıda şikayet var. Geliştiriciler Twitter hesaplarından sorunun farkında olduklarını ve en kısa sürede düzeltme yayınlayacaklarını söyleyen bir tweet attılar.

Fall Guys Yapımcıları Oyundaki Hileye Karşı Çözüm Arıyor

Fall Guys Yapımcıları Oyundaki Hileye Karşı Çözüm Arıyor Umarız en kısa zamanda çözülür yoksa oyun yakın zamanda hile çöplüğüne dönecek, herkes f1 aracı gibi oradan oraya gidecek.

Mediatonic, haftalardır hilecilerle savaşmak için çalışıyor. Bu algılama kriterlerini değiştirdi o oyuncuların artık bireysel hileci bildirmem gerekir böylece ve oldukça her turdan sonra daha oyunların ortasında dolandırıcı engelleme başladı.

Mediatonic, hilecilere karşı mücadelesinde çalışmaya devam ediyor. Tespit kriterlerini değiştiren stüdyo, artık oyuncuların raporlamasına gerek kalmadan hilecileri oyun sırasında direkt olarak engelliyor. Ayrıca hilecilerin Steam’den yeni aile hesabı oluşturarak bu engelin etrafından dolaşmasının da önüne geçti. Ancak tüm bunlara rağmen oyundaki hilecilere tamamen engel olabilmiş değil. Buradan oyunda kullanılan hilelerden bir tanesini görebilirsiniz.

Ayrıca, hilecilerin Steam’de yeni Aile Paylaşımı hesapları oluşturarak yasakları aşmasına izin veren bir boşluğu kapattı.  Ancak Engadget’ten Matt Brian’ın bulduğu gibi, bu çabalar hilecileri durdurmak için fazla bir şey yapmadı. Oyunun popüler olması ile birlikte Fall Guys hile arayanlar oldukça fazla.

Fall Guys Yapımcıları Oyundaki Hileye Karşı Çözüm Arıyor

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu