Fall Guys Yapımcıları Hilelere Karşı Çözüm Arıyor - Teknodiot.com

Fall Guys Yapımcıları Oyundaki Hileye Karşı Çözüm Arıyor


Fall Guys : Ultimate Knockout Son Günlerde En Çok Konuşulan Oyun Oldu! Hileciler Hemen Oyuna Gözünü Dikti!

Fall Guys oyunu kısa zamanda 2 milyon satış yaparak büyük bir başarı elde etti. Oyunun yayıncısı Devolver Digital haftasonu yaptığı açıklamada şimdiye kadar yaptıkları en büyük lansman olduğunu söyledi ve Fall Guys şu günlerde Call of Duty: Modern Warfare, GTA V, League of Legends, Fortnite, Minecraft gibi oyunları geçerek Twitch‘de en çok izlenen oyun oluyor.

Fakat diğer pek çok popüler oyunda da olduğu gibi hileciler başarılı oyunda doluşmaya başladı ve yapımcıların başına ağrıtmaya başladı. Bu sorunun patlak vermesinden sonra çok fazla oyuncu Steam, Reddit, Twitter platformlarından hilelerden şikayet etmeye başladılar.

Fall Guys’ta Hileci Görüldüğünde Ne Yapmalı?

Fall Guys’ın ne tür bir hile karşıtı sisteme sahip olduğu henüz net değil ve belki de geliştirilmemiş bile olabilir. Oyunda yerleşik bir raporlama özelliği bulunmadığından, hilecilerle karşılaşan oyuncuların onları Fall Guys’ın Discord kanalından raporlamaları isteniyor. Fall Guys Discord kanalına girdikten sonra “Report Hackers” kısmına gelerek hilecileri şikayet edebiliyorsunuz. Görünen o ki şu sıralar çok sayıda şikayet var. Geliştiriciler Twitter hesaplarından sorunun farkında olduklarını ve en kısa sürede düzeltme yayınlayacaklarını söyleyen bir tweet attılar.Fall Guys Yapımcıları Oyundaki Hileye Karşı Çözüm Arıyor Umarız en kısa zamanda çözülür yoksa oyun yakın zamanda hile çöplüğüne dönecek, herkes f1 aracı gibi oradan oraya gidecek.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu