Tiktok Takipçi Satın Al

Fall Guys 2. Sezon Hakkında Tüm Detaylar

Mediatonic'in oyunu Fall Guys, Ağustos ayı başlarında yayınlanmasından bu yana çılgınca başarılı oldu.

Fall Guys 2.sezon ne zaman çıkacak? Sorusunun cevabı geçtiğimiz gün verilmişti ve 6 Ekim tarihinde 2.sezon oyuncularla buluştu.

Fall Guys 2.sezon yenilikleri neler? Şimdi açılış sezonunun sonuna yaklaşıyor ve büyümeye devam etme potansiyeline sahip. Önümüzdeki sezon yeni haritalar, yeni kozmetik eşyalar ve daha fazlasını içerecek. Fall Guys 2. Sezon hakkında şimdiye kadar bildiğimiz her şey burada.

Fall Guys 2. Sezon Çıkış Tarihi


Fall Guys 1.sezonu 5 Ekim tarihinde son bulmuştu, bu da Sezon 2’nin 6 Ekim’de başlaması gerektiği anlamına gelir. Bu, 40. seviyeye ulaşmak ve her Sezon 1 ödülünü kazanmak için iki haftadan biraz daha az süreniz olduğu anlamına gelir. Dükkan muhtemelen Sezon 2’de yeni kozmetik içerik içerecek şekilde değişecek.

Fall Guys Yeni Ortaçağ Teması

Şimdiye kadar gördüklerimize göre, gelecek sezon bir ortaçağ temasına sahip olacak gibi görünüyor. Büyücüler, cadılar, şövalyeler ve ejderhalar dahil kozmetik içerik gösterildi.

Aynı zamanda ortaçağ temalı haritalar da alacağımız görülüyor. Gamescom videosunda gösterilen haritaların bazıları eski haritaların derileri gibi görünse de, orada yenileri de var. Tamamen yeni bir harita havuzu alıp almayacağımızı veya Sezon 1’deki tüm haritaların hala orada olup olmayacağını göreceğiz.

Yeni ödüller

1. Sezon sona erdiğinde, seviye atlayarak toplanabilecek yepyeni kozmetik ödüller olacak. Bu ödüller orta çağ temasını takip edecek ve oyunculara oyunu oynamaya teşvik edecek. Ayrıca dükkanda Taç veya Tebrik ile satın alabileceğiniz yeni eşyalar da olacak.

Önümüzdeki sezonun yayınlanmasına iki haftadan daha az bir süre kaldı, yakında yeni bilgiler alacağız. Güncel kaldığınızdan emin olun ve Fall Guys 2. sezon hakkında ne düşündüğünüzü bize bildirin.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu