Tiktok Takipçi Satın Al

Fall Guys Sezon 2’nin Başlangıç Tarihi Belli Oldu

Fall Guys, Devolver Digital Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan çevrimiçi olarak oynanan çok oyunculu bir video oyunudur.

Microsoft Windows ve PlayStation 4 için 16 Mayıs 2018’da E3’te ilan edildi ve 31 Temmuz 2020’de piyasaya sürüldü. Fall Guys sezon 2 için firmadan net bir tarih açıklandı.


Fall Guys’ın yeni sezonu yakında gelecek. Oyun Temmuz ayında piyasaya sürülmüştü. O zamandan bu yana ciddi anlamda yükselişe geçti. Fall Guys 2.sezon ile birlikte oyuncuları birçok yenilik bekliyor olacak. Yeni sezon 8 Ekim’de başlayacak. Oyunun resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımlarda da bu bilgi doğrulandı.

Mediatonic, Fall Guys hesabından yaptığı paylaşımda bazı yeni kostümlerin görüntülerini de paylaştı. Tabii ki bu kostümlerin en önemli ilham kaynağı yaklaşmakta olan Cadılar Bayramı oldu.

Fall Guys 2. Sezon Yenilikleri

Aşağıdaki duyuru bize Fall Guys Sezon 2‘nin en son ayrıntılarını ve gelecek sezon için onayladığımızı gördüğümüz bazı görünümlerin önizlemesini verd. Sezon 2’de üstlenilen ortaçağ temasına uyacak cadılar, büyücüler ve ejderhalar ve daha çok seviye ve mevsime eşlik eden diğer özellikler olacak.

Fall Guys oyuncuları, Sezon 2’nin birkaç gün içinde sona ermesinden önce Sezon 1’in tadını çıkarmak için hala zamana sahipler ve bu süre zarfında oyuncular, oyunlarından bazı ekstra ödüller almayı dört gözle bekleyebilirler.

Fall Guys Sezon 2'nin Başlangıç Tarihi Belli Oldu

Yapılan açıklamada, oyunculara maçlarından sonra verilen şöhret puanlarının Sezon 2 başlamadan önce ikiye katlanacağı doğrulandı. Bunlar, oyuncuları sezon geçiş sisteminin bir seviyesinden diğerine iten noktalardır, bu nedenle henüz 40. Seviyeye tam olarak ulaşmadıysanız ve yine de bazı ödüllerden yoksunsanız, olmak istediğiniz yere iki kat daha hızlı ulaşabilirsiniz. şu andan sezonun sonuna kadar.

2. Sezon için önizlenen bazı seviyeleri gördük, ancak hepsinin nasıl çalıştığını göreceğiz. Engelleri aşmak için yapı taşı benzeri nesneleri itmek gibi yeni mekanikler tanıtılıyor ve oyuncuları onları rotalarından atmaya çalışmak için farklı tuzaklar bekliyor. Twitter üzerinde de bir açıklama yapıldı: “Tarihleri açıklamak her zaman bir şeyleri lanetlemek gibi olsa da Cadılar Bayramı ayındayız, yani bırakın lanetlenelim! Sezon 2, 8 Ekim Perşembe günü başlıyor Sezon 1, Sezon 2 başlar başlamaz sona erecek ve bu arada da sizlere İKİ KAT fame point vereceğiz.” 

Fall Guys 2. Sezonunun 8 Ekim’de başlaması planlanıyor.

Fall Guys, Mobil Platformlara Çıkıyor!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu