Tiktok Takipçi Satın Al

Black Desert 2020 Yılında En İyi MMORPG Oyunu Seçildi

MMORPG oyunları arasında başarılı bir şekilde yükselmeye devam eden Black Desert oyunu birçok ülkede oyun dünyasının gözdelerinden olmaya devam ediyor.

2019 yılında Almanya’da World of Warcraft ve Guild Wars 2 oyunlarıyla birlikte “Yılın En iyi Oyunları” arasında yerini aldı. Ayrıca oyun düzenli içerik güncellemeleri yapmayı ve kullanıcı odaklı hizmetler sunmayı hedefliyor.


Oyunculara sunduğu birçok olanakla MMORPG oyun dünyasında sevilen Black Desert başarılarını katlamaya devam ediyor. Pearl Abyss başarıları sayesinde dünyanın her yerinde kategorilerde aday gösterilerek ödül kazanmayı sürdürüyor. 150’den fazla ülkede 10 milyon kullanıcı tarafından takip edilen Black Desert oyunu Kuzey Amerika ve Avrupa’daki büyük ülkelerde 2020 yılının en iyi MMORPG ödülünü kazandığını duyurdu.

Black Desert 2020 Yılında En İyi MMORPG Oyunu Seçildi

Pearl Abyss bugün Almanya’nın büyük oyun medyası “2020 Yılının En İyi 5 MMORPG Oyunu” arasına girdiğini duyurdu. Kara Çöl, 2019 yılında World of Warcraft, Final Fantasy XIV, Guild Wars 2 ve The Elder Scrolls Online oyunlarıyla birlikte en iyi performans gösteren MMORPG oyunları arasında olduğu yer aldı.

Mein-MMO, Black Desert’ın açıklamasına ihmal etmedi. Black Desert tıpkı hedefler belirleyen ve adım adım ilerleyen model bir öğrenci gibi.” Açıklamasında bulundu. Yeni içerikler ve güncellemelerin ne kadar önemli olduğu görülmüş oldu.

Kara Çöl Aldığı Ödüllerle Tüm Dünyada Adını Duyurmaya Devam Ediyor

Kara Çöl, Almanya’da elde edilen başarının ardından farklıdır de adını duyurmaya devam ediyor. “En iyi sandbox MMO” olarak seçildi. Bu unvana sahip olmasının nedeni TECHSPOT tarafından yapılan 2020 içindir en iyi MMO oyunu olarak tasarlanmıştır.

Black Desert, Taipei Bilgisayar Derneği’nin düzenlenmiş 2019 Game Star’da “En İyi Bilgisayar Oyunu” kategorisinde aday gösterildi. Bu kategorinin kazananları ise 6 Şubat tarihinde açıklanacak. Black Desert’ın kategoride başarı elde edeceği düşünülüyor.

Black Desert, şu anda 150’den fazla 10 milyon seveni olan, yoğun savaş ve maceralara sahip açık dünya MMORPG oyunudur. Pearl Abyss, 2020 yılında başarılı olmaya devam ettirmek için 2030 yılında başarılı olun devam ettirmek için Türkiye dahil tüm ülkelere düzenli olarak güncellenmektedir.

Black Desert 2020 Yılında En İyi MMORPG Oyunu Seçildi

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu