Tiktok Takipçi Satın Al

NFL Takımları Fortnite’ta

Başta futbol olmak üzere basketbol ve diğer pek çok branşta sporcular zaferlerini ve sevinçlerini Fortnite karakterlerinin sevinçleri ile kutlayarak gösteriyorlar.

Spor dünyasını bu denli etkisi altına almış olan Fortnite’tan karşı yönde bir hamle geldi. NFL tarafından ilginin fark edilmesinin ardından NFL’de yer alan takımlara ait formaların oyunda kostüm olarak kullanılması için Fortnite’la anlaşma yapıldı.


Fortnite ve NFL bir araya geliyor; Amerikan futbolunda emsali görülmemiş karşılaşmalar başlıyor!

[sp-related style=”dark” id=”32181″]

10 Kasım’dan itibaren oyuncuların oyun içi mağazalardan alarak kullanabilecekleri eşyalar arasında sadece formalar bulunmuyor. NFL atmosferini oyuna taşımaya yardım edecek olan pek çok kazma, hakem kıyafeti, animasyon ve planör de oyunda kullanılabilecek.

Bununla birlikte oyuncular formalara istedikleri numarayı da ekleyebilecek. Kıyafetleri değiştirerek otuz iki NFL takımından istediğinizin formasını seçebilir veya ilaveten eklediğimiz özel Fortnite takım formasını giyebilirsiniz. Ayrıca, resmi NFL görünümünü yakalamak için 1 ila 99 arasından seçeceğiniz bir numara da formanızın üstünde görünecek.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu