«
NFL Takımları Fortnite’ta Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri PlayStation Haberleri Xbox Haberleri

Başta futbol olmak üzere basketbol ve diğer pek çok branşta sporcular zaferlerini ve sevinçlerini Fortnite karakterlerinin sevinçleri ile kutlayarak gösteriyorlar.

Spor dünyasını bu denli etkisi altına almış olan Fortnite’tan karşı yönde bir hamle geldi. NFL tarafından ilginin fark edilmesinin ardından NFL’de yer alan takımlara ait formaların oyunda kostüm olarak kullanılması için Fortnite’la anlaşma yapıldı.

Fortnite ve NFL bir araya geliyor; Amerikan futbolunda emsali görülmemiş karşılaşmalar başlıyor!

  • NFL Takımları Fortnite’ta Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri PlayStation Haberleri Xbox Haberleri

    PUBG’ye DC Karakterleri Geliyor

10 Kasım’dan itibaren oyuncuların oyun içi mağazalardan alarak kullanabilecekleri eşyalar arasında sadece formalar bulunmuyor. NFL atmosferini oyuna taşımaya yardım edecek olan pek çok kazma, hakem kıyafeti, animasyon ve planör de oyunda kullanılabilecek.

Bununla birlikte oyuncular formalara istedikleri numarayı da ekleyebilecek. Kıyafetleri değiştirerek otuz iki NFL takımından istediğinizin formasını seçebilir veya ilaveten eklediğimiz özel Fortnite takım formasını giyebilirsiniz. Ayrıca, resmi NFL görünümünü yakalamak için 1 ila 99 arasından seçeceğiniz bir numara da formanızın üstünde görünecek.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *