TeknoDiot
     
     
     

NFL Takımları Fortnite’ta

NFL Takımları Fortnite’ta

Başta futbol olmak üzere basketbol ve diğer pek çok branşta sporcular zaferlerini ve sevinçlerini Fortnite karakterlerinin sevinçleri ile kutlayarak gösteriyorlar.

Spor dünyasını bu denli etkisi altına almış olan Fortnite’tan karşı yönde bir hamle geldi. NFL tarafından ilginin fark edilmesinin ardından NFL’de yer alan takımlara ait formaların oyunda kostüm olarak kullanılması için Fortnite’la anlaşma yapıldı.

Fortnite ve NFL bir araya geliyor; Amerikan futbolunda emsali görülmemiş karşılaşmalar başlıyor!

[sp-related style=”dark” id=”32181″]

10 Kasım’dan itibaren oyuncuların oyun içi mağazalardan alarak kullanabilecekleri eşyalar arasında sadece formalar bulunmuyor. NFL atmosferini oyuna taşımaya yardım edecek olan pek çok kazma, hakem kıyafeti, animasyon ve planör de oyunda kullanılabilecek.

Bununla birlikte oyuncular formalara istedikleri numarayı da ekleyebilecek. Kıyafetleri değiştirerek otuz iki NFL takımından istediğinizin formasını seçebilir veya ilaveten eklediğimiz özel Fortnite takım formasını giyebilirsiniz. Ayrıca, resmi NFL görünümünü yakalamak için 1 ila 99 arasından seçeceğiniz bir numara da formanızın üstünde görünecek.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


TOGED, Oyun Geliştiricileri Teknolojiye Yön Veriyor!

Uğur Aydemir

Knights Chronicle’a Yeni Karakterler Geldi

Buğra Noyan

Steam’de 59 TL’lik Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.