Tiktok Takipçi Satın Al

Facebook’tan Apple’a Sözlü Saldırı

Harvard'dan ayrılan Mark Zuckerberg'in sizden daha akıllı olup olmadığını merak ettiyseniz, bu sorunun cevabına hayır diyebiliriz. Facebook'un tam sayfa reklamlardaki savunması akıl almaz derece de saçma...

Apple tarafından yeni ortaya çıkarılan ve küçük işletmeleri destekleyen “küçük işletmenizin reklam fiyatlarını yarı yarıya düşürmüyorsunuz?” sloganı Facebook tarafından büyük bir tepki topladı. Tüm olay şundan ibaret ki;

Facebook Apple’ın yapmış olduğu bu indirimli kampanyanın kendi reklamlarında düşüklüğe sebep olacağını ve onlarında böyle bir kampanya yapmalarını gerektirdiğini açıkladı. Facebook kurucusu olan Mark Zuckerberg bu olayla ilgili şunları söyledi.

“Kişiselleştirilmiş reklamlar olmadan, Facebook verileri, ortalama bir küçük işletme reklamvereninin harcadıkları her dolar için satışlarında %60’ın üzerinde bir kesinti yaptığını söyledi.


Facebook'tan Apple'a Sözlü Saldırı

Bu açıklamadan kısaca şunu söyleyebilir ki Facebook biz kazanıyoruz siz neden böyle bir kampanya yaparak bizim kazançlarımızı engelliyorsunuz. Apple tarafı ise küçük işletmeleri düşünerek de hareket ettiğini bunu genel olarak sorgulamak yerine tüm işletmeleri düşünerek yapılması gerektiğini belirtti.

Facebook'tan Apple'a Sözlü Saldırı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu