Facebook Messenger Karanlık Mod Nasıl Geçilir? - TeknoDiot.com

Facebook Messenger Dark Mode (Karanlık Mod) Nasıl Geçilir?

Abone Ol 

Facebook’un popüler Messenger uygulaması için karanlık bir modda çalıştığı zaten biliniyordu ve şirket artık basit bir numara ile erişilebilir durumda karanlık moda geçileceğinden bahsetti.

takipçi satın al
takipçi satın al

Karanlık modu etkinleştirmek için dokunduğunuz basit bir geçiş yok. 9to5Mac, Facebook Messenger‘da karanlık modunu etkinleştirmek için bir yöntemi açıkladı. Sadece kendinize veya kişilerinizden birine bir hilal ay emojisi gönderin. Bu yapıldıktan sonra, karanlık pencereyi etkinleştirmek için bir komut istemi ile sohbet penceresinde bir ay görünecektir. Kullanıcılar daha sonra uygulamadaki profil sayfasına gidebilir ve orada karanlık modu etkinleştirmek için bir seçenek bulabilirler.

Bu olayın arkasındaki seçeneğin gizlenmiş olması muhtemel, çünkü Facebook resmi olarak tüm kullanıcılara sunmamıştır. Bazı kullanıcılar görünüşte bu modun hala devam eden bir çalışma olduğunu bildiren mesajları da görmüşlerdir.

Facebook Messenger Dark Mode (Karanlık Mod) Nasıl Geçilir?

Facebook Mesenger karanlık mod nasıl aktif olur?

Yapmanız gereken tek şey, Messenger’da birine hilal ay emojisi göndermek. Ardından gönderdiğiniz hilal ayın üzerine çift tıklarsanız Facebook size karanlık modla ilgili bir soru yöneltiyor ve karanlık moda hızlıca geçmenizi sağlıyor. Bazı kullanıcılarda ise ay emojisini gönderdikten sonra uygulamanın kapatılıp açılması, direkt olarak karanlık modu etkinleştirmeleri anlamına geliyor.

Göz atın:   WhatsApp Logosunu Değiştiriyor!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL