«
Facebook Messenger Dark Mode (Karanlık Mod) Nasıl Geçilir? İnternet Haberleri Mobil Uygulama Haberleri Rehber Sosyal Medya Haberleri

Facebook’un popüler Messenger uygulaması için karanlık bir modda çalıştığı zaten biliniyordu ve şirket artık basit bir numara ile erişilebilir durumda karanlık moda geçileceğinden bahsetti.

Karanlık modu etkinleştirmek için dokunduğunuz basit bir geçiş yok. 9to5Mac, Facebook Messenger‘da karanlık modunu etkinleştirmek için bir yöntemi açıkladı. Sadece kendinize veya kişilerinizden birine bir hilal ay emojisi gönderin. Bu yapıldıktan sonra, karanlık pencereyi etkinleştirmek için bir komut istemi ile sohbet penceresinde bir ay görünecektir. Kullanıcılar daha sonra uygulamadaki profil sayfasına gidebilir ve orada karanlık modu etkinleştirmek için bir seçenek bulabilirler.

Bu olayın arkasındaki seçeneğin gizlenmiş olması muhtemel, çünkü Facebook resmi olarak tüm kullanıcılara sunmamıştır. Bazı kullanıcılar görünüşte bu modun hala devam eden bir çalışma olduğunu bildiren mesajları da görmüşlerdir.

Facebook Messenger Dark Mode (Karanlık Mod) Nasıl Geçilir? İnternet Haberleri Mobil Uygulama Haberleri Rehber Sosyal Medya Haberleri

Facebook Mesenger karanlık mod nasıl aktif olur?

Yapmanız gereken tek şey, Messenger’da birine hilal ay emojisi göndermek. Ardından gönderdiğiniz hilal ayın üzerine çift tıklarsanız Facebook size karanlık modla ilgili bir soru yöneltiyor ve karanlık moda hızlıca geçmenizi sağlıyor. Bazı kullanıcılarda ise ay emojisini gönderdikten sonra uygulamanın kapatılıp açılması, direkt olarak karanlık modu etkinleştirmeleri anlamına geliyor.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *