Tiktok Takipçi Satın Al

Sonunda Facebook Gaming Uygulaması Android İçin Yayınlandı

Facebook, bugün Android cihazlar için kendi özel oyun akış hizmeti “Facebook Gaming” uygulaması Android için yayınladı.

The New York Times raporları, Facebook Gaming uygulaması tamamen ücretsiz olarak Android kullanıcıları için Google Play Store’da yayınlandı.


Facebook Gaming uygulaması başlangıçta Android’e özel olacak olsa da, Facebook’un bir iOS sürümünün Apple onayladığı anda yayınlanacağını bildiriyor.

Uygulamada Türkçe dil desteği mevcut. Popüler yayıncıları uygulama üzerinden izlemeniz daha kolay. Uygulama öncesi izleyenler normalde zorlanıyordu, bu sayede artık izleyiciler için iş kolaylaşmış durumda.

Sonunda Facebook Gaming Uygulaması Android İçin Yayınlandı

Facebook uygulamasının başkanı Fidji Simo, “Oyun oynamaya yatırım yapmak bizim için bir öncelik haline geldi, çünkü oyunu gerçekten insanları birbirine bağlayan bir eğlence biçimi olarak görüyoruz” dedi. “Bu sadece bir tür pasif tüketim değil, etkileşimli ve insanları bir araya getiren eğlence.”

Facebook’un yeni oyun uygulaması, şirketin oyun akışı dünyasına ilk adımını atmıyor. Kullanıcılar uzun zamandır Facebook’ta oyunlar yayınlayabildi ve Kasım 2019’da, site şimdi sadece Facebook üzerinden yayın yapan yayıncı Jeremy “Disguised Toast” Wang’ı transfer etmeyi başardı. Ayrıca birçok Türk Twitch yayıncısı da Facebook’a gelerek yayınlarına devam ediyor. Son olarak Facebook Gaming uygulamasını Android telefonunuza indirmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Sonunda Facebook Gaming Uygulaması Android İçin Yayınlandı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu