Tiktok Takipçi Satın Al

Ezgi Doğan, Güzellik Sektöründe Teknolojinin Önemini Anlattı!

Ezgi Doğan, müşterilerini memnun edecek ve gençlere de yeni bir iş alanı oluşturacak güzellik merkeziyle fark yaratıyor.


Gençlerin güzellik sektöründe deneyim kazanması ve kendilerini yetiştirebilmeleri için güzellik akademisi kuran Ezgi Doğan, gençlere istihdamdan çok daha fazlasını vadediyor.

Başarılı hizmetleri ile ismini Türkiye genelinde duyuran ve şimdi de güzellik akademisiyle gündemde yer alan Ezgi Doğan, güzellik akademisiyle gençlere farklı kategorilerde eğitim sunmayı amaçlıyor. Bu eğitimler, gençlerin kendilerini sektör kapsamında yetiştirmelerini sağlayacak. Aynı zamanda güzellik merkezlerinde müşterilerine randevu sistemi ile hizmet veren ve onların belirlenen saatte hizmet almasını sağlayan Ezgi Doğan, güzellik sektöründe yenilikçi çözümleriyle ön plana çıkıyor.

Güzellik Akademisinde Yaratıcı ve Kaliteli Eğitimler Veriliyor!

Gençlerin güzellik sektöründe en doğru bilgiyi edinmesini amaçlayan Ezgi Doğan, bu kapsamda güzellik akademisinde farklı alanlarda kaliteli eğitimler veriyor. Bu eğitimlerden bazıları; ipek kirpik eğitimi, kalıcı makyaj eğitimi, güzellik uzmanlığı eğitimi…

Alanında uzman kişiler, hijyenik bir ortamda gençlere edinmeleri gereken bilgileri sunuyor. Hem yurt içinden hem de yurt dışından uzman eğitmenler tarafından gerçekleştirilen ve gençlerin alanda tecrübe kazanmasını sağlayan bu eğitimler, istihdam alanının oluşmasını da sağlıyor.

Ezgi Doğan, Güzellik Sektöründe Teknolojinin Önemini Anlattı!

Güzellik Akademisiyle Gençler, Mesleğe En İyi Şekilde Hazırlanıyor!

Güzellik sektörü, tecrübeye en fazla ihtiyaç duyulan alanlardan birisi. Ezgi Doğan güzellik akademisinin amaçlarından birisi de gençlerin uygulamalı eğitimler ile mesleğe en iyi şekilde hazırlanması. Öğrencilerin iş hayatına atılmaları ve meslek ile alakalı bütün bilgileri öğrenmesi için pek çok eğitim, güzellik merkezi dahilinde sunuluyor.

Teorik ve uygulamalı dersler ile öğrenciler, mesleğin püf noktalarını öğrenme şansı elde ediyor. Öğrenciler mezun olduktan sonra Ezgi Doğan bünyesi altında çalışma fırsatı yakalıyor.

Ezgi Doğan’ın Teknoloji Temelli Güzellik Merkezi!

Türkiye’nin en büyük, hijyen ödüllü Aris Ezgi Doğan Güzellik Merkezi Yöneticisi Ezgi Doğan, güzellik sektöründe fark yaratmayı planlıyor. Teknolojinin güzellik merkezlerindeki öneminden bahseden Doğan, insanlara en iyi hizmeti sunmayı hedefliyor. Bu kapsamda sosyal medyanın profesyonel bir şekilde kullanılması, sosyal medya ile insanların bilinçlenmesi ve müşterilerin doğru bilgilendirilmesi ile ilgili çalışmalar gerçekleştiriliyor.

Hijyen Ödüllü Tek Güzellik Merkezinden Profesyonel Hizmet!

Hijyen ödüllü tek güzellik merkezi ile geniş bir kitleye ulaşan ve müşterilerinin güzellik sektöründe farklı ve ayrıcalıklı bir deneyim yaşamasını sağlayan Ezgi Doğan, bu bağlamda gündemde kalmaya devam ediyor.

  • Güzellik merkezi dahilinde sunulan hizmetler;
  • Randevu sisteminin bulunması.
  • Hastaların beklememesi
  • Covid önlemlerinin sıkı bir şekilde alınması ve hastaların saatli randevu alması

Şeklinde karşımıza çıkıyor. Bu hizmetlerin her biri, müşterilerin sistemli bir şekilde faaliyetlerini sürdüren güzellik merkezinden hizmet almasını sağlıyor.

Müşteriler, randevu sistemi ile birlikte arzuladıkları hizmeti, belirlenen saatte sorunsuz olarak alma şansı elde ediyor. Ezgi Doğan güzellik merkezlerinde, aynı zamanda Covid önlemleri de sıkı bir şekilde alındığı için müşteriler, hijyenik bir ortamda ve konforlu olarak hizmet alabiliyor. Müşterilerini memnun eden ve onların en iyi hizmete ulaşmasını sağlayan Ezgi Doğan, yenilikçi çözümleriyle güzellik sektöründe ön planda kalmaya devam ediyor.

Ezgi Doğan, Güzellik Sektöründe Teknolojinin Önemini Anlattı! Ezgi Doğan, Güzellik Sektöründe Teknolojinin Önemini Anlattı! Ezgi Doğan, Güzellik Sektöründe Teknolojinin Önemini Anlattı!

Ezgi Doğan, Güzellik Sektöründe Teknolojinin Önemini Anlattı! Ezgi Doğan, Güzellik Sektöründe Teknolojinin Önemini Anlattı! Ezgi Doğan, Güzellik Sektöründe Teknolojinin Önemini Anlattı! Ezgi Doğan, Güzellik Sektöründe Teknolojinin Önemini Anlattı! Ezgi Doğan, Güzellik Sektöründe Teknolojinin Önemini Anlattı!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu