Tiktok Takipçi Satın Al
Trend

Euro Truck Simulator 3 Ne Zaman Çıkacak?

ETS hayranlarının çok merak ettiği, ETS2 serisinin devamı olan ETS3'ün ne zaman çıkacağı hakkında bilgi vereceğiz.

Euro Truck Simulator 3 ne zaman çıkacak? Her oyuncunun aklındaki sorudur. Metnimizdeki bu konu birçok bilgisayar, video oyununu sevdalılarının merak ettiği dolayısıyla gündemi bir hayli meşgul eden bir konudur.


Euro Truck Simulator 3’ün kesin çıkış tarihini söylemek ya da oyunun akıbeti hakkında kesin bir bilgi paylaşmak için henüz erken diyebiliriz.

Çünkü genel olarak çoğu oyun şirketi piyasada popüler oyun varsa ya da ellerinde hali hazırda var olan oyun popülerse, o oyunun bir üst versiyonunu çıkartmayı tercih etmez. Birçok ETS fanı ETS 3 ne zaman çıkacak bunu oldukça merak ediyorlar.

Şu anda kullanıcıların severek oynadığı Euro Truck Simulator 2 multiplayer ve single player olarak oynanmaya devam ediyor. Popüler olduğu ve halen oynanıldığı için SCS Sowftware’in bu alan üzerinde yaptığı çalışmalar genellikle var olan oyunu güncellemeye yönelik çalışmalar olduğunu söyleyebiliriz.

Örnek olarak; Euro Truck Simulator 2’ye şu ana kadar 20’den fazla güncelleme ve yenilik yapıldı. İskandinavya ülkelerinde popüler olduğunu, yakın zamanda yayınlanacak olan Fransa versiyonu ile yepyeni bir haritaya ulaşılacağı öngörülüyor. Dolayısıyla Euro Truck Simulator 3’ün çıkma olasılığı maalesef bir hayli düşük. Hatta ETS’ yapımcılarının Euro Truck Simulator 3 için herhangi bir yenilik ya da geliştirme çalışmasında olmadıklarını dahi söyleyebiliriz.

Bu haber yeni versiyonunu merakla bekleyenleri hayal kırıklığına uğratmış olabilir fakat olaya iyi tarafından baktığımızda; var olanı güncelleme yönelik çalışmalar gerçekleştirecekleri için güncellenen oyun, yeni çıkan oyundan çok daha kaliteli ve eğlenceli olacaktır diyebiliriz.

Euro Truck Simulator 3 Ne Zaman Çıkacak?

Euro Truck Simulator 3 Neden Çıkmıyor?

SCS Software şirketi yeni oyununu duyurmak istiyor ancak duyurulmamasının bası nedenleri bulunuyor.

  • Resmi yama ve DLC’lerle güncellenmeye müsait olması
  • Oynanış açısından yeterli olması
  • Euro Truck Simulator 2 lisans anlaşmaları
  • Steam Atölye desteği sayesinde gelişime çok açık
  • Oyuncu kitlesinin hâlâ devam eden ilgisi

Yani ETS 2 şu anda oyuncuların isteklerini rahatlıkla karşılamaktalar. Bakıldığı zaman 7.917 adet Steam Atölye içeriği olan Euro Truck Simulator 2 oyunu oynanmakta. Oldukça farklı modlar ve DLC sürümleri bulunuyor. Yeni oyun yerine ETS 2’nin halen geliştiğini görüyoruz. SCS Software, hem sorunları çözen hem de oyundaki içerikleri artıran güncellemelerle Euro Truck Simulator 3’e olan ihtiyacı azaltıyor.

ETS 3 bir süre daha çıkmayacak gibi duruyor, en azından şu anlık. SCS Software da böyle düşünmüş olacak ki Euro Truck Simulator 3 için bir girişim söz konusu olmadı. Geliştirici şirket, Euro Truck Simulator 2 için araç üreticilerinin lisanslarını almış durumdalar. Oyundaki tüm tırların, kamyonların gerçek araç üreticilerinden araçlarının oyuna eklemek için lisans almak durumdalardır.

Euro Truck Simulator 3 Ne Zaman Çıkacak?

Euro Truck Simulator 3 Ne Zaman Çıkacak?

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu