TeknoDiot
     
     
     

Müjde Euro Truck Simulator 2’ye Türkiye Haritası Ekleniyor

Müjde Euro Truck Simulator 2'ye Türkiye Haritası Ekleniyor

Euro Truck Simulator 2’ye Türkiye’nin Trakya Bölgesi eklenecek. SCS Software, Euro Truck Simulator 2 için Road to the Black Sea indirilebilir içeriğini duyurdu.


İndirilebilir içerik Romanya, Bulgaristan ve Türkiye’nin Trakya bölgesini oyuna ekleyecek. Çıkış tarihi henüz açıklanmadı.

Euro Truck Simulator 2 sürücüleri bu yılın ilerleyen zamanlarında Transilvanya’nın ormanlık bölgesi ile tanınan Romanya’da; Karpat Dağları ile çevrelenen, çeşitli arazileri ve Karadeniz kıyı şeridine sahip Bulgaristan’da ve Avrupa’nın en büyük şehri İstanbul’a açılan kapı Türkiye’nin Trakya bölgesinde şirketlerini genişletebilecek ve teslimat yapabilecekler.

ETS 2 oyununun ülkemizde oldukça sevildiği düşünüldüğünde bu hamle için geç bile kalındığını söyleyebiliriz. Ayrıca İstanbul’un Avrupa yakasında son bulan harita bazı kullanıcıları üzecektir. Ancak oyunun geliştiricisi SCS Software için iyi bir başlangıç olacak.

Müjde Euro Truck Simulator 2'ye Türkiye Haritası Ekleniyor

Bu DLC sonrasında Türkiye’ye özel ayrı bir DLC gelebilir. Haberimiz içerisinde bahsettiğimiz videoda da cami ve üst geçit gibi farklı yapılar dikkat çekiyor. O videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. Yeni DLC’nin Steam sayfasına ise bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Büyük şehirlerden ülkedeki küçük köylere kadar sürücüler Karadeniz boyunca doğal kıyı şeridi olan yollarda araçlarını kullanabilecekler. Bu bölgeler aynı zamanda oyuncuların teslim alması için çok çeşitli endüstriler sunacak; çiftlikler, tomruk şirketleri ve madencilik endüstrisi gibi.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Bugün Steam’de Çıkan Oyunlar (9 Mayıs)

Serhan Durgutlu

Heavy Rain PC Demosu Çıktı

Buğra Noyan

Polanya’nın Bağımsızlığının 100. Yıl Şerefine Steam’de İndirimler Başladı

Serhan Durgutlu

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.