TeknoDiot.com
   
     

Essential Phone 2’nin Tasarım Detayları Sızdırıldı

Essential Phone 2'nin Tasarım Detayları Sızdırıldı Akıllı Telefon Haberleri

Snapdragon 835’i bünyesinde barındıran Essential Phone, Mayıs 2017’de su damlası tarzı çentikli bir ekran ile tanıtılmıştı.

Bilmeyen çok vardır ama şunu söyleyelim. Essential Phone dünyanın ilk çentikli telefonlarını üreten firma. Daha o zamanlar tabii çentikli cihazlar bu kadar popüler değil ilk adımı bu firma atmıştı.  Slash Gear, yaklaşmakta olan Essential Phone 2 akıllı telefonun tasarımına sahip olabilecek bazı şemalar yayınladı. Yeni görüntüler Essential’dan patent belgeleri aldığınında kanıtını ortaya koyuyor.

Aşağıda yer alan görsel, patent dosyalarından alınan resimlerden biridir. Essential Phone 2 çizimleri, ön kamera için üst merkezdeki ekranda küçük bir dairesel kesik bizleri karşılamakta. Bu, akıllı telefonun önceki model gibi uçtan uca bir ekrana sahip olabileceğini gösteriyor. Ayrıca, ahizede telefonun bir OLED ekrana sahip olabileceğini öne süren bir ekran parmak izi okuyucu bulunur.

Essential Phone 2'nin Tasarım Detayları Sızdırıldı Akıllı Telefon Haberleri

Telefonun teknik özellikleri hakkında her hangi bir bilgi bulunmamakta. Tasarımın Essential Phone 2’ye ait olup olmadığını onaylamak için henüz erken olduğunu söyleyebiliriz. Ancak sızdırılan bazı bilgiler Essential Phone 2’a ait olduğu yönünde. Bu nedenle, Essential’ın bu yeni cihazı için daha detaylı bilgilerin yayınlamasını bekleyebiliriz.