Tiktok Takipçi Satın Al

Eskimeyen Oyun: Fallout New Vegas

RPG Oyun Dünyasının Belki De En Büyük Oyunlarından Birisi Olan Fallout New Vegas Nedir?

19 Ekim 2010’da Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından yayımlanan, aksiyon rol yapma oyunudur.


Fallout New Vegas, 2077’deki Büyük Nükleer Savaştan 211 Yıl sonrasını kapsıyor. Oyun Las Vegas, Nevada ve Mojave çölünde geçiyor.

Eskimeyen Oyun: Fallout New Vegas

Oyunun Hikayesi

Biz bir kuryeyiz ve yetiştirmemiz gereken paketi bir saldırıya uğrayarak kaybediyoruz. Bizi bir robot kurtarıyor. Gözümüzü açtığımızda kendimizi bir doktorun evinde buluyoruz ve neler olduğunu öğrenmek ve intikamımızı almak için yola koyuluyoruz. Yollarda bizi çeşitli gruplar ve görevler bekliyor olacak. Oyunda seçimlerimiz çok önemli kimle dost kimle düşman olacağımızı biz belirliyoruz. İstersek iyilerin tarafına yani NCR’lara katılabilir ve kötülükle savaşır, İstersek insanları köleleştiren Lejyona katılıp iyilerle savaşırız, İstersek Yes Man’ın robot ordusuna katılıp hem iyileri hem de kötüleri yok edebiliriz. Bunun dışında oyunda çeşitli gruplarda mevcut.

Eskimeyen Oyun: Fallout New Vegas

Çeşitlilik

Oyunda birçok çeşitlilik vardır.

Yan Görevler

Oyunda birçok yan görev mevcuttur. Yan görevleri yaparak oyunun para birimi olan gazoz kapakları biriktirebilir ve onlarla kendinize eşyalar alarak güçlenebilirsiniz.

Grup ilişkileri

Kasaba halkına ve gruplara yardım ederseniz bölgedeki itibarını yükseltip kasaba halkından çeşitli hediyeler alabilirsiniz.

Kumar Oynamak

Oyunda kumarhane, bar gibi eğlence mekânları vardır. Buralarda bahisler oynayıp kapaklarını ikiye katlayıp çeşitli diyaloglar kurabilirsiniz.

Silah Arkadaşı Edinme

Kendinize ekip arkadaşları edinip çatışmalarda daha güçlü olabilirsiniz. Karakterler ile yapacağınız diyaloğa bağlı olarak onları ekibinize katabilir ve sizin için savaşmasını sağlayabilirsiniz. Ekip arkadaşınız sadece insan değil aynı zamanda robot, hayvan ve yaratık da olabilir.

Sistem Gereksinimleri

  • Windows 7/Vista/XP Processor: Dual Core 2.0GHz
  • Memory: 2GB RAM
  • Hard Disk Space: 10GB free space
  • Video Card: NVIDIA GeForce 6 series, ATI 1300XT series
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu