TeknoDiot.com
   
     

The Crew 2 Bu Hafta Sonuna Kadar Ücretsiz!

The Crew 2 Bu Hafta Sonuna Kadar Ücretsiz! Kampanya Oyun Haberleri

Artık her hafta ücretsiz oyun ve belli süre ücretsiz hale gelen oyunlarla karşılaşıyoruz. Bu hafta oyuncuları ise The Crew 2  hafta sonu boyunca ücretsiz olacağı açıklandı.

The Crew 2 bu hafta sonu ücretsiz oluyor! ilk oyunuyla araba yarışlarını MMO türüyle birleştiren Ubisoft,İşlemesi gereken oynanış mekanikleri sorunlu olunca, eh yapım içerisindeki içerik de sınırlı olunca, The Crew kısa sürede unutulmuştu. The Crew 2 bu hafta sonuna kadar ücretsiz oynanabilecek.

[sp-related style=”dark” id=”18035″]

The Crew 2 Bu Hafta Sonuna Kadar Ücretsiz! Kampanya Oyun Haberleri

The Crew 2’yi Ücretsiz Oynayın!

Ubisoft, The Crew 2 ilebirlikte araç çeşitliliğini arttırarak oyuna yeni bir soluk kazandırdı. Fakat The Crew 2 her ne kadar eğlenceli yapısıyla dikkat çekse de  oyuncular tarafından beklenilen ilgiyi ne yazık ki bir türlü göremedi.

The Crew 2 oyununu bu hafta sonu ücretsiz oynamak için buradan oyunu uPlay kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Veya uPay masaüstü uygulamasından da “News” bölümünden üsteki görselin aynısına tıklayarak ücretsiz indirebilirsiniz. Son olarak The Crew 2′yi ücretsiz oynayabilmek için 24-30 Eylül tarihleri arasında bu fırsatı kaçırmamanız gerekecektir.


2 yorumlar

Avatar
huseyin 28 Eylül 2018 at 19:48

linke tikladiktan sonra pc buttonuna tiklayinca error veriyor noldu indirim daha gelmedimi

Cevap
Buğra Noyan
Buğra Noyan 29 Eylül 2018 at 07:31

uPlay masaüstü uygulamasını deneyiniz.

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.