bayigram.com

Oyunculara Müjde: Just Cause 4, Epic Games’te Ücretsiz Oldu!

Steam ’e en büyük rakip olma yolunda ilerleyen Epic Games Store’da her hafta yeni bir oyun ücretsiz olmaya devam ediyor.

Ücretsiz oyun haberlerine tüm hızımız ile devam ediyoruz. Epic Games Store ’da Just Cause 4 oyunu ücretsiz olacak. Just Cause 4 ücretsiz olarak oyunculara sunuldu.


Steam’e rakip olduktan sonra büyük bir atılım gerçekleştiren Epic Games Store üzerinden ücretsiz olarak dağıtılacak olan Just Cause 4 ve Wheels of Aurelia’yı 16 Nisan / 23 Nisan tarihleri arasında Epic Games kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

2006 yılında piyasaya sürülmüş ilk oyun olan yapım, 12 sene sonra 2018 yılında piyasaya sürülen Just Cause 4 yapımında ise oyunun daha da detaylandırıldığını görüyoruz.  Yine açık dünya temalı yapısını koruyan yeni oyunda da baş karakterimiz Rico Rodriguez’i kontrol ediyoruz.

Epic Games Store’da bugüne kadar oyuncular tarafından bir hayli sevilen birkaç yapımın da ücretsiz olarak sunulduğunu görmüştük. Şirket, bu hafta da sevilen yapımlar arasında yer alan bir oyunu oyunculara ücretsiz olarak verecek. Epic Games Store’un bu hafta ücretsiz olarak vereceği iki oyundan birisi Just Cause 4 olacak.

Oyunculara Müjde: Just Cause 4, Epic Games'te Ücretsiz Oldu!

Just Cause 4 ücretsiz oldu!

Just Cause 4, Avalanche Studios tarafından geliştirilen ve Square Enix tarafından yayınlanan 2018 aksiyon macera oyunudur. Just Cause serisinin dördüncü oyunu ve 2015’in Just Cause 3’ün devamı ve 4 Aralık 2018’de Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürüldü.

Just Cause 4’te başına buyruk bir casus olan Rico Rodriguez, ne pahasına olursa olsun geçmişindeki gerçeklerin peşine düşmek için Solis’e geliyor. Aksiyon dolu, açık dünyalı sandbox deneyimine katılarak çeşitli silahlar, taşıtlar ve teçhizatlarla kaos yarat! Aksiyon dolu, açık dünyalı sandbox deneyimine katılarak çeşitli silahlar, taşıtlar ve teçhizatlarla kaos yarat. Wingsuit’ini bağla, tamamen özelleştirilebilen kancanı kuşan ve ortalığı kasıp kavurmaya hazır ol!

Peki oyunu kütüphanenize ücretsiz olarak nasıl ekleyebilirsiniz?

Epic Games Store’da toplam 49 TL değerindeki bu oyun oyunculara ücretsiz sunuldu. İlk olarak Epic Games Store hesabı açıyoruz hesabınız varsa direkt buradan oyun sayfasına ulaşıyoruz.

Sonrasında ücretsiz yani “Free” butonu çıkacak. Bu butona bastığınız zaman sizden Epic Games hesabınıza giriş yapmanız beklenecek. Hesabınız varsa giriş yapın, yoksa hemen hesap oluşturabilirsiniz.

Epic Games Store masaüstü sürümünü indirirseniz bilgisayara oyunu kütüphanenize ekledikten sonra kurmanız daha rahat olacaktır.  “ödeme” ekranı çıkacak. Kart bilgisi gibi hiçbir bilgi girmenizi gerektirmeyecek ekrandaki işleminizi tamamladıktan sonra oyununuzu Epic Games Launcher üzerinden oyunu kütüphanenize ekleyip, isterseniz PC’nize yükleyebilirsiniz. Son olarak Epic Store Games ve diğer ücretsiz oyun haberlerini daha yakından okumak isterseniz oyun haberleri kategorisini takibe alabilirsiniz.

Just Cause 4 videosu

Oyunculara Müjde: Just Cause 4, Epic Games'te Ücretsiz Oldu!

Oyunculara Müjde: Just Cause 4, Epic Games'te Ücretsiz Oldu!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu