Tiktok Takipçi Satın Al

Steam’de Mount & Blade Serisi İndirime Girdi

Mount & Blade serisini bilmeyenimiz yoktur. An itibariyle Steam’de indirime girdi. İşte tüm detaylar…

1-) Mount & Blade

Calradia, toprakları üzerinde kanları dökülen serüvencilere ve paralı askerlere büyük zenginlikler ve bunun ötesinde tehlikeler vaat eden savaş içindeki bir diyar. Cesaret ve sağlam bir kılıçla, bilinmez bir yabancı bir savaşçı olarak ün salabilir.


Steam'de Mount & Blade Serisi İndirime Girdi

Çığır açan at sırtında dövüş sistemi, gelişmiş ve sezgisel kılıç dövüş sistemi, at sırtında ve yaya olarak, çok çeşitli kendine has benzersiz özellikleri olan orta çağ silahlarını kullanma gibi birçok özellikler mevcut oyunda.


2-) Mount & Blade: Warband

Ardı arkası kesilmeyen savaşlar tarafından parçalanmış bir diyarda, tecrübeli askerlerden oluşan ordunuzu toplayıp mücadeleye girme zamanı geldi. Adamlarınızı savaşa sokun, topraklarınızı genişletin ve Kalradya Tahtı için düşmanlarınıza meydan okuyun!

Steam'de Mount & Blade Serisi İndirime Girdi

Mount & Blade: Warband haberi beklenen ve orta çağ savaş alanlarını gerçekçi atlı dövüşleri ve detaylı savaş sistemini evinize getiren oyuna bağımsız bir ek pakettir.


3-) Mount & Blade: With Fire & Sword

Açık uçlu bir sandbox dünyasında kimlerle müttefik, kimlerle düşman, hangi bölgeleri fetih edeceğini, hangi kaleleri kuşatacağına ve hangi görevlere başlayacağını sen seç. Ateş & Kılıç, Mount & Blade: Warband’den aldığı ve geliştirdiği, çok beğenilen dövüş sistemini kullanıyor. Ateşli silahlar artık savaş alanlarına geldi.

Steam'de Mount & Blade Serisi İndirime Girdi

Bunlara ek olarak, Tüfek ve tabancalar da artık yakın dövüşte düşmanlarınızı hızlıca yerle bir etme şansı tanıyor. Geliştirilmiş tek oyunculu moduna karşılık, Ateş & Kılıç oyunculara bir çok çoklu oyuncu oyun moduyla beraber, yeni Kaptan modunuda sunuyor.


* İndirim 6 kasım günü bitecektir. Oyunu almak ve sayfasına gitmek isteyenler buraya tıklayabilir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu