Epic Games, Kullanıcılarına Tabiri Caizse Kıyak Geçiyor! - TeknoDiot.com

Epic Games, Kullanıcılarına Tabiri Caizse Kıyak Geçiyor!

Abone Ol 

Steam ile adeta yarışta olan Epic Games, kullanıcılarına adeta kıyak geçerek 1 Ocak 2020’ye kadar her gün bir adet ücretsiz oyun dağıtacak!

12 GÜN BOYUNCA ÜCRETSİZ OYUNLAR

19 Aralık 2019 saat 19:00 ile 1 Ocak 2020 saat 19:00 arasında her gün yeni bir ÜCRETSİZ oyun kazanmak için Epic Games Store’u ziyaret edin. Her yeni ÜCRETSİZ oyun sadece o gün boyunca alınabilir, bu nedenle fırsatları kaçırmayın. İlginç bir bilgi! Epic Games Store’u bir tarayıcıda açarak günlük ücretsiz oyunları telefonunuzdan edinebilirsiniz.

Bugünün oyununu görmek için buraya tıklayın

Epic Games, Kullanıcılarına Tabiri Caizse Kıyak Geçiyor!

Epic Games Tarihçe!

1991’de kurulmuş olan Epic Games, Fortnite’ın, Unreal’ın, Gears of War’un, Shadow Complex’in ve Infinity Blade serisinin yaratıcısıdır. Epic’in Unreal Engine teknolojisi PC’lere, konsollara, mobil cihazlara, arttırılmış gerçeklik uygulamalarına, sanal gerçekliğe ve internete üstün görsellik sağlayan etkileşimli deneyimler getirmektedir. Unreal Engine, unrealengine.com adresinden ücretsiz olarak edinilebilir. Stüdyoları hakkındaki son haberler @EpicGames Twitter hesabından alınabilir.

Bu tür makaleleri takip etmek için oyun haberleri kategorisine takip edebilirsiniz.

Göz atın:   İşte FİFA 2018'de Yer Alacak Stadyumlar

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu