Tiktok Takipçi Satın Al

Epic Games Bahar İndirimlerinin Tarihi Ortaya Çıktı

Epic Games Store, heyecan verici fırsatları ve ücretsiz oyunları ortaya çıkaran sızıntılarla bahar indirimine hazırlanıyor.

Epic Games’in Bahar İndirimleri, billbil-kun adlı Twitter kullanıcısı tarafından sızdırıldı. İndirimler 14 Mart’ta başlayacak ve 28 Mart’a kadar devam edecek. EA Sports FC 24, Star Wars Jedi: Survivor, Red Dead Redemption 2 gibi oyunlarda büyük indirimler olacak. Ayrıca, 16 Mayıs civarında Epic Games Mega İndirim etkinliği bekleniyor, bu süreçte ekstra %25 veya %33’lük bir kupon da sunulabilir.

Epic Games Store, heyecan verici fırsatları ve ücretsiz oyunları ortaya çıkaran sızıntılarla bahar indirimine hazırlanıyor. X kullanıcısı Billbil-kun’a göre bahar indirimi 14 Mart’ta başlayacak ve iki hafta boyunca devam edecek ve çok çeşitli oyunlarda indirimler sunacak.

Bazı büyük oyunlarda %80 oranında indirim yapılacağı söyleniyor


Bu arada Epic Games Store, haftalık ücretsiz oyun hediyeleriyle oyuncuları meşgul etmeye devam ediyor. Önümüzdeki hafta, 14-21 Mart tarihleri arasında oyuncular aksiyon-macera oyunu Deus Ex: Mankind Divided ve mantık bulmaca oyunu The Bridge’e ücretsiz olarak sahip olabilecekler. Bu oyunlar, şu anda 14 Mart’a kadar ücretsiz olan Astro Duel 2’nin yerini alacak.

Epic Games Store, PC oyun pazarında önemli bir oyuncu olmaya devam ediyor. Aralık 2023 itibarıyla 270 milyondan fazla müşteri ve 75 milyon aylık aktif kullanıcıya sahip olan platform, geliştiriciler için önemli bir kullanıcı tabanı sunuyor. Ayrıca, mağazanın ücretsiz oyun hediyeleri popüler bir strateji olmaya devam ediyor ve kullanıcılar 2023’te yaklaşık 586 milyon ücretsiz oyun talep etti (2022’de talep edilen 700 milyondan biraz daha düşük olsa da).

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Tuğrul Gökçe Kızıl

Uluslararası ilişkiler bölümü öğrencisi. Teknoloji ve oyun tutkunu! Ayrıca LEGO yapar ve bozar...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu