Tiktok Takipçi Satın Al

Oyunseverlere Müjde: Enpara Steam Kampanyası Başladı!

Dünyanın en büyük oyun platformu olan Steam’de oyuncuları sevindirecek kampanya başladı. Enpara kullanıcılarını ilgilendiren Steam kampanyası başladı.

Enpara.com, Eylül 2012 tarihinde QNB Finansbank tarafından, temel bankacılık ihtiyaçlarının fiziksel şubeler olmadan yalnızca dijital kanallar üzerinden karşılanabileceği bir bireysel bankacılık uygulaması olarak kurulmuştur.


Steam, Valve Corporation tarafından geliştirilen, bir dijital dağıtım, dijital hak yönetimi, çok oyunculu oynanış ve iletişim sunan platformdur. Oyunların geniş çapta dağıtımı ve onlarla ilgili çoklu ortamların tamamen internet üzerinden yayılımı için kullanılmaktadır.

“Bankadan güzeli” sloganı ile yola çıkan Enpara, özellikle öğrencilerin yoğunlukla kullandığı işlevlerden biri. Steam’de oyuncuların buluşma noktası ve binlerce oyuna ev sahipliği yapıyor.

Oyunseverlere Müjde: Enpara Steam Kampanyası Başladı!

Enpara Steam kampanyası başladı

31 Mayıs 2020’ye kadar ‘Ayın Enparalısı’ olduğunuz her ay Steam üzerinden Enpara.com Kredi Kartı’nızla aylık toplam 50 TL’ye kadar yapacağınız alışverişlerinizin %30’u Enpara.com’dan!

Kampanyadan nasıl yararlanabilirsiniz?
Kampanyadan yararlanabilmek için:

  • 1 Mart – 31 Mayıs 2020 tarihleri arasında Enpara.com Kredi Kartı’nızla Steam üzerinden alışveriş yapmanız,
  • Alışveriş yaptığınız her ay, alışveriş yaptığınız tarihten bağımsız olarak, ayın son gününe kadar  ‘Ayın Enparalısı’ olmanız yeterli.

Kampanya boyunca her ay kazandığınız indirimler, bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır.

Nasıl ‘Ayın Enparalısı’ olabileceğinizi öğrenmek ve ‘Ayın Enparalısı’ uygulamamızla ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Oyunseverlere Müjde: Enpara Steam Kampanyası Başladı!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu