Tiktok Takipçi Satın Al

Enes Batur’un Hayal Mi Gerçek Mi Filminin İlk Fragmanı!

Türkiye’nin en popüler YouTuber’larından olan Enes Batur’un sinema filmi “Hayal Mi Gerçek Mi?”nin ilk fragmanı yayınlandı.

Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi filminin ilk fragmanı yayınlandı. Enes Batur’un 2. kanalı olan “Enes Batur 2” kanalında ilk fragman yayınlandı. İlk fragman desek de kısa bir Teaser 58 saniyelik bir video. Hayal Mi Gerçek Mi? filminin konusuna gelin bakalım.

Hayal Mi Gerçek Mi? Filminin Konusu


Enes Batur içine kapanık bir çocuktur. Polis olan babası ve hemşire olan annesi ile neredeyse hiç zaman geçiremez. 6 yaşındayken babası Enes Batur’a bilgisayar alır ve tüm dünyası o olur. Okulda da her zaman dışlanan bir çocuk olmuştur. Çocukluğundan beri çevresindeki herkes tarafından sevilmenin hayalini kuran Enes Batur’un artık başka bir hayali daha vardır; YouTuber olmak. Fakat bu hayali ailesi tarafından desteklenmez, üniversite sınavına hazırlanması için onu zorlarlar. Enes Batur, zor bir karar vermek zorunda kalır; ya hayallerinin peşinden koşup YouTuber olacaktır ya da üniversite sınavına çalışacaktır.

https://youtu.be/vAguTRTjEs8

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu