Enes Batur'un İkinci Filmi İptal Edildi

Enes Batur’dan Hayranlarını Üzecek Kötü Haber Daha

Abone Ol 

Son dönemlerde sosyal medya fenomenlerine oldukça baskı var. Gündemden düşmeyen isim olan Enes Batur’dan hayranlarına kötü haber geldi.

[sp-related style=”light” id=”32818″]

Enes Batur’un ilk sinema filmi olan Hayal mi Gerçek mi? filminin ikincisi iptal edildi. Son günlerde gündemden düşmeyen Enes BaturYaşanan bu gelişmenin ardından ise oldukça büyük hayran bir kitlesine sahip olan Enes Batur‘a, halkı kin ve düşmanlığa alenen tahrik etme, kişilerin huzur ve sükununu bozma, sesli yazılı veya görüntülü bir ileti ile hakaret gibi suçlardan dolayı soruşturma açıldığı kamuoyuna duyurulmuştu.

Enes Batur'dan Hayranlarını Üzecek Kötü Haber Daha

Daha sonrasında ise Gerçek Final videosu ile birlikte olayların perde arkasını takipçilerine gösteren, Batur daha sonrasında ise bu durumu kısaca sosyal bir deney olarak nitelendirmişti. Bu olayların gündemde olmasından dolayı Enes Batur, söz konusu dava yüzünden dolayı filmin çalışmalarını durdurmak zorunda kaldı.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Son olarak 19 Ocak‘ta vizyona giren ”Hayal mi Gerçek mi? filmi ilk 12 haftadatoplamda 1 milyon 483 bin 848 kişi tarafından izlediği açıklanmıştı. Çekmiş olduğu film ile birlikte 17 milyon 463 bin 423 TL hasılat yapmıştı.

Göz atın:   Yeni Girişimlere Nakit Döktüğü İçin Uber Kayıpları Devam Ediyor

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu