Tiktok Takipçi Satın Al

En Popüler Samsung Telefonları: Galaxy S8 ve Galaxy Note 9

Samsung Galaxy S8 ve Samsung Galaxy Note 9, ABD’deki en popüler Android telefonlar olmaya devam ediyor.

ABD’deki en popüler Android akıllı telefonlar, Galaxy S8 ve Galaxy Note 9‘u düşünmeden düşünmediğiniz şeyler olmayabilir . Bu Speedtest mobil uygulamasından toplanan verilere dayanan bir PCMag raporuna göre.


Samsung, ABD’nin Apple’ın ardından en büyük ikinci mobil üreticisi olması nedeniyle, eyaletlerdeki en popüler üç Android akıllı telefonun Kore’deki teknoloji devi tarafından üretilmiş olması şaşırtıcı değil. Bununla birlikte, bu popüler modeller, en yeni nesilden değildir; bu, yıllık bir yükseltme programını takip etme eğiliminde olanlarınız için sürpriz olabilir.

 

Galaxy Note 9 ve Galaxy S8 ABD pazarına hakim

Galaxy Note 9 ve Galaxy S8, şu ana kadar ABD’deki en popüler Android akıllı telefonlar ve bunun nedeni de kısmen piyasada Galaxy S10 serisi ve özellikle de Note 10 gibi yeni modellere kıyasla daha fazla zaman geçirmeleri. Yeni Galaxy bayrak gemileri çok iyi satış yapmış olsa da, birçok Galaxy S8 ve Note 9 kullanıcısı henüz yeni bir modele geçme ihtiyacı hissetmedi.

Bu, gelecek yıl değişebilir, en azından One UI 2 ve Android 10‘un bir parçasını isteyebilecek Galaxy S8 sahipleri için . Daha yeni işletim sistemi sürümü Galaxy S8 serisine gelmeyecek ve resmi olarak tecrübe etmenin tek yolu, Galaxy S11 veya Galaxy A (2020) modeli olsun, daha yeni bir cihaza yükseltme yapmak olacak.

En Popüler Samsung Telefonları: Galaxy S8 ve Galaxy Note 9

Görüldüğü üzere, Galaxy Note 9, Güneybatı ABD’de ve Batı Kıyısı’nda yaşayan kullanıcılar arasında daha popüler görünüyor. Galaxy S8 Kuzey ABD ve Güney Doğu’da daha fazla çekiciye sahipken, Galaxy S9 + Güney Dakota ve Connecticut’ta görünüşte çok popüler.

Bu verilerin, Speedtest mobil uygulamasını kullanarak cihazlarını ve mobil bağlantılarını kıyaslayan kullanıcılardan toplandığını unutmayın. Hangi Android akıllı telefonların popüler olduğunu ve nerede olduğunu tam olarak anlatamayabilir. Bununla birlikte, Samsung’un ABD pazarındaki konumu göz önüne alındığında, ülkedeki en popüler Android akıllı telefonların Samsung tarafından üretilmediğini düşünmek tuhaf olurdu.

Hangi Galaxy akıllı telefona sahipsin? Bu bulgularla ilgili misiniz, yoksa bu hikayede bahsedilmeyen farklı bir model mi sallıyorsunuz? Aşağıdaki yorum bölümünde bize katılın.

En Popüler Samsung Telefonları: Galaxy S8 ve Galaxy Note 9

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu