Tiktok Takipçi Satın Al

WordPress için En İyi 8 Sosyal Medya Eklentisi

WordPress en iyi sosyal paylaşım eklentisi nelerdir? WordPress sitenizi tanıtmak ve alakalı tutmak için sosyal medyaya ihtiyacınız var.


Sitenizi tasarlarken, Jetpack’in sosyal özellikleri gibi güvenli, tanıdık, çok işlevli standart araçlara bağlı kalabilirsiniz. Ancak sizi rekabetten ayırabilecek harika alternatifler var.

Sitenizin ağ özelliklerini tasarlamayı ve kullanmayı daha kolay, daha güçlü ve heyecan verici hale getirebilecek WordPress için sekiz sosyal medya eklentisi. Zahmetsiz kontrollerden sosyal simgelerinizi özelleştirmenin neredeyse sonsuz yollarına kadar değişen maliyetlerle çok sayıda benzersiz seçenek elde edersiniz.

Blogunuzun sosyal erişimini en üst düzeye çıkarmak mı istiyorsunuz? WordPress için bu mükemmel sosyal medya eklentilerini deneyin.

Social Sharing Plugin – Kiwi

WordPress için En İyi 8 Sosyal Medya Eklentisi

Basit, hafif ama verimli bir eklenti arıyorsanız, Kiwi Social Share gibi bir şey arayın. İlk ücretsiz sürüm, kolay bir sürükle ve bırak sistemi, simgelerinizin görünümünü değiştirmenin çeşitli yolları ve onları yerleştirmek için farklı yerler dahil olmak üzere tüm temel özellikleri sunar. Hatta ekranda yüzebilirler.

Kiwi Social Share küçük bir yazılımdır, ancak Google Analytics özelliklerinin yanı sıra çok çeşitli klasik seçenekler de elde edersiniz. Premium yükseltme, zaten sahip olduğunuz her şeyi iyileştirir, eklentinin zaten düşük olan yükleme süresini zar zor artırır.

Social Snap

WordPress için En İyi 8 Sosyal Medya Eklentisi

Öte yandan, özellikle siteniz zaten oldukça aktifse, daha güçlü bir şey isteyebilirsiniz. Temel Social Snap eklentisi ücretsiz olarak sunulurken, ücretli özellikler her şeyi çok daha heyecanlı hale getirebilir.

Bir lisans satın aldıktan sonraki 30 gün içinde premium eklentiden memnun kalmazsanız, maliyeti 39 ile 299 $ arasındadır, tam bir geri ödeme alabilirsiniz.

Yetenekler açısından liste sonsuzdur. Başlangıç ​​olarak Social Snap, tüm popüler sosyal ağları barındırır ve çeşitli yapışkan veya hareketli çubuklardan sosyal ağlarda etkinliğinizi gösteren paylaşım merkezlerine kadar benzersiz paylaşım özellikleri sunar.

Simgelerinizin animasyonunu özelleştirebilir, insanlar paylaştıklarında gönderilerin nasıl görüneceğini seçebilir ve eski makaleleri otomatik olarak yeniden yayınlayabilirsiniz. Sitenizde yüksek trafik varsa, her sosyal ağ için sayfa görüntüleme sayaçlarını gösterin. Analiz araçlarınız daha az etkileyici değil.

Hepsi bir arada, kullanışlı ve kullanıcı dostu sosyal medya özelliklerinde paranızın karşılığını alacaksınız.

Monarch

Çeşitliliği seviyorsanız, Monarch sosyal medya eklentisini de keşfedin. Yılda 89 ABD Doları veya tek seferlik 249 ABD Doları olan Elegant Themes üyeliğinin bir parçası olarak gelir.

Profesyonel ve iddialı bir web tasarımı için mükemmel olan paket, geliştiricinin diğer birçok çözümünü de içerir.

Monarch sosyal medya yeteneklerinizi tamamen optimize eder. Hazır ve bekleyen düzinelerce ağ simgesinin yanı sıra gerçekten özgürleştirici bir yerleşim aralığı bekleyin.

Görsellere sosyal düğmeler koyabilir veya herhangi bir yönden uçmalarını sağlayabilirsiniz. Ziyaretçiler belirli bir eylemi gerçekleştirdikten sonra da açılabilirler.

Kullanımı kolay kontrol paneli ve derinlemesine analitiği ile Monarch’ın sosyal medya özelliklerinizle harikalar yaratmanıza yardımcı olabileceğine dair çok az şüphe var.

NovaShare

WordPress için En İyi 8 Sosyal Medya Eklentisi

Daha ucuz ancak daha az verimli olmayan bir seçenek Novashare’dir ve yıllık 29,95 dolardan başlar. Bu, WordPress için oluşturulmuş bir sosyal medya eklentisidir, bu nedenle her şeyi yeniden öğrenmek için yepyeni bir kontrol paneline sahip olmazsınız.

Aldığınız avantajlar, web sitenizin ağ oluşturma güçlerini artırmanın birçok yolunu içerir. Novashare, paylaşım düğmeleri, yüzen çubuklar, Tweet blokları, Pinterest pimleri ve daha fazlası olarak kullanabileceğiniz çoğu sosyal medya platformuyla uyumludur.

Özelleştirme seçenekleri Monarch’ın beğenileriyle karşılaştırıldığında sınırlı görünebilir, ancak yine de çok geniş ve kullanıcı dostudur. Bir diğer önemli avantaj, eklentinin yükleme sürenizi daha güçlü yazılımlar kadar azaltmamasıdır.

Novashare, temelde, çeşitli klasik ve tamamen işlevsel araçlar sunan, profesyonel web siteleri için daha basit bir çözümdür.

Easy Social Share Buttons

WordPress için En İyi 8 Sosyal Medya Eklentisi

Maliyet ve yetenekleri dengeleyen daha iyi anlaşmalar var. Bu bağlamda, Easy Social Share Buttons en iyi eklentilerden biridir.

Örneğin, normal bir lisansın maliyeti 22 ABD dolarıdır ve sitenizin ağ işlevlerini özelleştirmek için çok çeşitli araçlar sunar.

50’den fazla sosyal medya platformuna bağlantıların ve çeşitli özelleştirme seçeneklerinin yanı sıra, ister bilgisayarda ister mobil cihazda görünsün, düğmeleriniz için aynı sayıda şablon ve yaklaşık 30 farklı görüntüleme konumu elde edersiniz.

Web sitesinde gösterilmeden önce bir sayacın ulaşması gereken minimum sayıda paylaşımın ayarlanması gibi bazı benzersiz seçeneklerin yanı sıra diğer birçok popüler özellik de mevcuttur.

Yazılımı keşfettikçe, uzmanlığınız ne olursa olsun, Kolay Sosyal Paylaşım Düğmelerinin hedeflerinize ne kadar yardımcı olabileceğini göreceksiniz.

ARSocial

WordPress için en iyi sosyal medya eklentilerinin çoğu ücretsiz olmayabilir, ancak cebinizde aynı derecede üretken ve daha kolay olan başka yazılımlar bulabilirsiniz.

ARSocial, WordPress’te ücretsiz veya 20 dolarlık bir lisans karşılığında 40 ağ ve paylaşım düğmeleri, sayaçları ve özelleştirme ayarları sunan böyle bir çözümdür. Klasik ve verimli araçları bekleyin, ancak daha fazlasını değil.

ARSocial da benzersiz tekliflere sahiptir. Örneğin, sosyal dolabıyla, ziyaretçilerden web sitenizin belirli bir bölümüne erişmeden önce size bir beğeni vermelerini veya seçilen bir ağda paylaşımda bulunmalarını isteyebilirsiniz.

Bu, diğer tüm özellikler gibi ayarlanabilir ve eklentinin içerdiği analitik özelliklerine katkıda bulunur. Çok talepkar değilseniz veya web tasarımının temellerini öğreniyorsanız, ARSocial, güvenebileceğiniz bir eklentidir.

Social Warfare

WordPress için En İyi 8 Sosyal Medya Eklentisi

Sosyal simgelerin etki alanınızda nasıl göründüğünü ve çalıştığını kontrol edebilmek, iyi bir çevrimiçi varlık geliştirirken paha biçilmezdir. Ancak, insanlar içeriğinizi paylaştıklarında, ne gönderdiklerini her zaman bilemezsiniz.

Social Warfare gibi eklentiler bunu değiştirir. WordPress’te ücretsiz olarak sunulan temel yazılım, rakipleriyle aynı özelleştirme özelliklerini sunar.

Bununla birlikte Social Warfare – Pro’ya yükseltme, ziyaretçilerin gönderilerinin farklı platformlarda tam olarak nasıl görüneceğine karar vermenize de olanak tanır.

Ek olarak, tasarım ve görüntüleme seçeneklerinden bahsetmeye gerek kalmadan daha fazla ağa erişebilirsiniz. Fiyat, eklentinin kaç site için olduğuna bağlıdır.

Spotlight

Görsel içerik, web sitelerini daha ilginç hale getirebilir, bu nedenle bir Instagram beslemesi, trafiğinizi ve takipçilerinizi artırmak için tam da ihtiyacınız olan şey olabilir.

WordPress eklentileri sadece bu iş için var ve Spotlight basit, kullanıcı dostu ve süper verimli tasarımı için en iyisi olarak öne çıkıyor.

Ücretsiz WordPress sürümünden daha fazlasını istiyorsanız, 14 günlük bir deneme, premium hizmetlerini tanımanız için size bolca zaman vermelidir. Yazılım esas olarak, istediğiniz kadar filtreleyebileceğiniz ve stilize edebileceğiniz Instagram gönderilerinizi görüntüler.

Hatta feed’i alışveriş yapılabilir hale getirebilir veya bir takip düğmesi ekleyebilirsiniz. Spotlight hizmetlerinin tamamına yatırım yapmanın dezavantajı, yalnızca bir web sitesi için size yıllık 49 dolara mal olan yüksek fiyatlarıdır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu