Tiktok Takipçi Satın Al

200 TL’lik HD Video Converter Factory Pro Ücretsiz Veriyoruz!

Dijital dünyaya adım atarken, televizyon dizileri, müzik videoları, filmler ve benzeri her türlü videoyu görmek için insanların çoğunun cep telefonuna odaklandığını görebilirsiniz.

Bu yüzden, cep telefonunda video çekmeye çalışan pek çok insan var. Ancak, piyasada o kadar çok dönüştürücü ürün var, hangisi daha iyi?


WonderFox HD Video Converter Factory Pro, herhangi bir videoyu herhangi bir formata aktarabilen herhangi bir videoda herhangi bir formata aktarabilen herkese açık. Bu yazılımın neler yapabileceğini keşfedelim.

WonderFox HD Video Converter Factory Pro neler sunuyor?

WonderFox HD Video Converter Factory Pro, video formatıyla ilgili sorunları çözmek için bir medya aracıdır. Bir kez yapıldıktan sonra, kullanımı kolay bir yüzeyini görebilirsiniz.

200 TL'lik HD Video Converter Factory Pro Ücretsiz Veriyoruz!

Ana fonksiyonların bulunması kolaydır:

  1. Donanım kodlamasını destekleyin (Inter QSV, Nvidia NVENC). 30X’e kadar daha hızlı
  1. İhracat için 720P HD videoya kadar destek, 8k HD videoya kadar destek içe aktarma için (SD’den HD’ye). Desteklenen video formatları: H264, MKV, MP4, AVI, MTS, M2TS, FLV, SWF, HTML5, WEBM, TOD, VOB ve daha fazlası.
  1. Neredeyse Herhangi Bir Ses Biçimini Dönüştürün ve Film Müziklerini çıkarın. Film / Video.
  1. YouTube HD videoları dahil olmak üzere 300’den fazla siteden video indirin. 8K, 4K, 1080P, 720P, 480P, vb. İndirme işlemlerini destekleyin.
  2. Dahili Video Editör ve Oynatıcı.
  3. Aşağıdaki gibi bazı yararlı araçlar ekleyin: Ringtone, GIF Maker, Subtitle daha fazlası…

200 TL'lik HD Video Converter Factory Pro Ücretsiz Veriyoruz!

Online web sitesinden nasıl video indirilir?

HD Video Converter Factory pro, YouTube, Vimeo, Facebook, BBC, Liveleak, MetaCafe vb. Videoları yakalayabilen dahili bir çevrimiçi video indiricisi ile birlikte gelir.

Adım 1: Bu yazılımın indirme fonksiyonuna girmek için “Downloader” üzerine tıklayın. Ardından “New Download” düğmesine tıklayın.

Adım 2: YouTube’dan beğendiğiniz çevrimiçi videoyu seçin. Ardından videonun URL’sini kopyalayın ve kutuya yapıştırın. Bundan sonra, “Analiz Et” düğmesine tıklayın ve saklamak istediğiniz video veya ses formatını seçin.

Adım 3: “Ok” a tıklayarak video indirme formunda listelenir. İndirme dosyalarınızı nereye kaydedeceğinizi seçin ve “Download All” e tıklayın. Dosyaları aynı anda indirebileceğiniz maksimum yazılım ayarından ayarlayabileceğiniz 10’dur.

SINIRSIZ WonderFox HD Video Converter Factory Pro KULLANIM LİSANS KODU

[alert type=”danger” close=”false”]VC-HDPB-8B7C200785-96171EFBFB-6A58ABC769[/alert]

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu