TeknoDiot
     
     
     

En İyi Online Oyunlar

En İyi Online Oyunlar

Hayatımızın her yerinde bizimle birlikte olan oyunları anlık olarak dünya üzerinde milyonlarca insan oynamaktadır. Hayatımızı mobil cihazlarımız yani akıllı telefon ve tabletlerden PC ve konsol gibi platformlara kadar saran oyunlar her anımızda bizlerle birlikte.

Son yıllarda teknolojinin de yardımı ile inanılmaz bir gelişim gösteren oyunlar ve oyun sektörü birçok farklı kült sektörü geride bırakmış durumda. Oyun severler tarafından hemen her platformda sıkça oynanan oyunlar karşımıza kimi zaman seriler halined kimi zaman ise online oyunlar olarak çıkmaktadır. Her yıl dünya genelinde farklı şehirlerde düzenlenen oyun fuarları aracılığı ile oyun geliştirici stüdyolar yeni oyunlarını veya yeni güncellemeleri ile birbirleri ile kıyasıya bir yarış içerisine girmektedir. Oyun sektörünün gelişiminin en büyük rolü PC ve konsol platformu oyunlarıdır. İnanılmaz bir sektkör haline gelen PC ve konsol oyunları e spor ile birlikte büyümesini emin adımlar ile sürdürmektedir. PC ve konsol oyunlarının yanı sıra mobil platformlar olan akıllı telefon ve tablet oyunlarıda oyun severlerin favorileri arasındadır.

Her an ulaşılabilir olmaları ve en az PC, konsol oyunları kadar başarılı yapımların ortaya çıkması mobil platformun tercih edilmesini sağlamaktadır. Mobil platformda da anlık olarak milyonlarca insan oyun oynamaktadır. Sektörün ağır taşları olan bu üç platformdan sonra sayısı küçümsenmeyecek seviyelerde olan web tarayıcı oyunları da sektörün önemli kollarından birisidir. Binlerce farklı kategoride olan web tarayıcı oyunlarından özellikle müzik oyunları ve dans etme oyunları çocuklar tarafından sıkça tercih edilen oyunlar arasında yer almaktadır. Diğer oyunlara göre kolay oynanabilirlik, hızlı ve erişilebilir olmaları ve kurulum gerektirmeyen yapıları web tarayıcı oyunlarını sıkça tercih edilen oyunlar arasında yapmaktadır. Web tarayıcı oyunları aynı zamanda sosyal medya siteleri içerisinde uygulamalar halinde de bulunmaktadır. Nispeten web tarayıcı oyunlarına göre daha büyük yaş kitlesine hitap eden sosyal medya sitelerindeki masa, çiftlik, puzzle oyunları da oyun severler tarafından oldukça fazla tercih edilen oyunlar arasında yer almaktadır.

Love Dance’i Google Play ve App Store’dan hemen ücretsiz indirebilirsiniz;

IOS: https://itunes.apple.com/tr/app/love-dance/id1033815469?l=tr&mt=8

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fitfun.cubizone.love&hl=tr

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


StoneAge World MMORPG İçin Ön Kayıtlar Açıldı!

Buğra Noyan

PUBG’nin Mobil Versiyonu Yolda! Fragmanı Yayınlandı!

Buğra Noyan

Legends of Runeterra İçin Geri Sayım Başladı! (Tamamen Türkçe Olacak)

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.