Tiktok Takipçi Satın Al

En İyi E-Ticaret Yazılımları Nelerdir?

Sizlere en iyi e-ticaret yazılımlarından, bu yazılımların avantajlarından ve fiyatlandırmalarından bahsedeceğiz. E-ticaret hayatımızda oldukça ciddi bir şekilde yol kat ettiğini söylemeden edemeyiz.

Bu ilerleyişle beraber firmalar, şirketler işlerini internete taşımaya başladı. Hal böyle olunca da, çok farklı seçeneklerde birbirinden bağımsız e-ticaret yazılımları bulunuyor.


Bu yazılım firmalarına ulaşım için Google üzerinden e-ticaret, e-ticaret yazılımları, e-ticaret siteleri, e-ticaret paketleri, e-ticaret hizmetleri gibi aramalarda karşımıza yüzlerde farklı yazılım seçenekleri çıkabiliyor. Bu olay firmalar için çok iyi şey diyebiliriz. Yazılım çeşitliliği arttıkça sektörde olan rekabette aynı oranda artıyor. Rekabet arttıkça da kalite, hizmet ve çeşitlilikte artmış oluyor.

Bu e-ticaret yazılımlarını fiyat olarak incelediğimizde firmaların fiyatlarının birbirine çok yakın olduğunu görebiliyoruz. Fakat fiyat bu işe girişte en son baz alacağınız seçeneklerden birisidir. Firmalar için en önemli olan fiyat ve performans oranını en iyi şekilde veren yazılım firmasını bulmaktır. Bu makalemizin asıl amacı da sizlere en iyi olan firmaları bir liste haline getirip firmalar hakkında detaylı bilgi vermektir.

Aşağıdaki listeden yer alan en iyi e-ticaret yazılımı hizmeti veren firmalar sayesinde sitenizi oluşturabilirsiniz. Listede yer alan mevcut e-ticaret yazılımlarına gelin detaylıca yakından göz atalım.

En İyi E-Ticaret Yazılımları Nelerdir?

Eticex E-Ticaret Yazılımı

Eticex firması uzun zamandır sektörde bulunan, fiyat performans konusunda en iyi hizmeti alabileceğiniz bir firmadır. Eticex sadece e-ticaret üzerine değil e-ihracat üzerine de hizmet vermektedir.

u firmanın en iyi avantajlarından birisi ise firmaların ihtiyaçlarına göre özel modül, tema gibi ek hizmetler de vermesidir. Eticex fiyat bakımından diğer firmalarla hemen hemen aynı olmakla birlikte verdiği hizmetle müşteriler tarafından en çok tercih edilen firmaların başında gelmektedir.

Alacağınız hizmete göre paketlerinde yapılandırma da yapabilirsiniz. Eticex ile ilgili fiyatlandırma, paket özelliklerine, hizmetlerine kendi web siteleri üzerinden bakabilirsiniz.

Ticimax E-Ticaret Yazılımı

Ticimax firması bir çok sektörde hizmet sağlayan, farklı tasarımları ile müşterilerine farklılık sunabilen, hizmet kalitesi iyi olan Türkiye’nin en büyük e-ticaret yazılımlarından birisi olarak karşımıza çıkıyor.

Ticimax’ın bir takım avantajlarından bahsedecek olursak fiyat olarak piyasanın en uygun firmaları arasında yer almaktadır diyebiliriz. Premium çözümleri ile müşterilerine her imkanı sunabilmektedir. Bunun yanı sıra kendinize özel yazılım desteği de alabilirsiniz. Ticimax ile ilgili tüm bilgilere kendi siteleri üzerinden ulaşabilirsiniz.

İdeasoft E-Ticaret Yazılımı

Uzun zamandır sektörde olan binlerce müşteriye hizmet veren bu firmamız, giyim sektöründe çok kullanılan firmalar arasındadır. Diğer alanlara da hizmet vermekte birlikte bu kadar müşteriye sorunsuz hizmet verdiğini söyleyebiliriz. İdeasoft fiyat ve performans konusunda diğer firmalardan biraz daha yüksek fiyatlarla karşımıza çıkmaktadır. Fakat bu fiyat artışı vermiş olduğu hizmetin yanında çok gö

Ofisimo E-Ticaret Yazılımı

Ofisimo sadece e-ticaret sektöründe değil bir çok farklı alanda hizmet vermektedir. Bu nedenle güçlü alt yapıya sahip olsa da küçük işletmelerin tercih ettiği firmalar arasındadır. Fiyat ve performans konusunda diğer firmalarla aynı düzeyde diyebiliriz.

Wordpress E-Ticaret Yazılımı

WordPress tam olarak bir e-ticaret yazılımı değildir. Açık kaynak kodlu olmasından dolayı geliştiriciler tarafından geliştirilen eklentilerle birlikte bu alt yapıya sahip bir site e-ticaret sektörüne giriş yapabiliyor.

WordPress üzerinde bulabileceğiniz Woocommerce benzeri eklentilerle sitenizi daha iyi bir hale getirebilir ücretli yazılımlarla daha da verim alabilirsiniz. Fakat WordPress üzerinden yapmış olduğunuz e-ticaret sitelerinde hata almamak olanaksızdır. Bu sebepten bu yazılımı kullanacaksanız hizmeti aldığınız yerin önemi çok önemlidir.

Firmanız çok ürünü olmayan belirli bir sektöre hizmet veren bir iş yapıyor ise WordPress’i gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Opencart E-Ticaret Yazılımı

Ücretsiz yazılımların başında gelen Opencart, WordPress gibi açık kaynak kodludur. Wordpress’ten farklı olarak ihtiyacınıza uygun modülleri ücretsiz olarak bulamayabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun olan eklentiler genel olarak ücretli olarak satılmaktadır. Firmanızda sürekli aynı ürünleri satıyorsanız ve çok fazla ürün çeşitliliğiniz yok ise Opencart kullanabilirsiniz.

En İyi E-Ticaret Yazılımları Nelerdir?

Diğer E-Ticaret Yazılımları

Listemize dahil edemediğimiz bir çok daha firma bulunmakta. Bu firmalar ücretli/ücretsiz hizmetlerde vermekte. Google üzerinden yapacağınız arama ile bu firmalara da göz atabilirsiniz.

Özel E-Ticaret Yazılımı

Yukarıdaki belirttiğimiz listedekilerin haricinde tamamen size ait olan bir yazılım sahibi de olabilirsiniz. Örnek vermek gerekir ise N11, Hepsiburada tarzı özel bir yazılım yaptırarak hem kendi ürünlerini hem de başka firmaların sitenizde kendi ürünlerini satmasını sağlayacak bir alt yapı yaptırabilirsiniz.

Fakat bu yol sizlere çok maliyetli olacaktır. Sıfırdan bir yazılım yaptırmak ihtiyaçlara göre fiyatlandırılmasıyla beraber normal bir e-ticaret sitesi için bile çok yüksek meblağlar ödeyebilirsiniz. Bu seçeneğin en iyi yanı ise bu yazılım site ait olmakla birlikte başka kimsenin yazılımınızı kullanamamasıdır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu