Yeni Metin2 Pvp Serverler Bulabileceğiniz Adres

Çok sevilen ve birçok kişi tarafından çok fazla tercih edilen bu oyun gün geçtikçe kitlesini arttırmaya bir hayli devam etmektedir.

Çeşitli arkadaş topluluğunuz ile beraber oluşturacağınız locanın ardından çok güzel vakit geçirerek ve eğlenerek metin2 pvp serverler olarak kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. 6-8 yılları arasında ciddi anlamda Metin2 oyuncularının büyük bir çaba göstermiş olup günümüze kadar her geçen gün yenilenerek hizmet vermeye devam etmektedir. İşine özen göstermeyen ve işini hafife alan serverler, oyuncuların birçoğunun yok olmasına emeklerinin büyük bir kısmının çöpe gitmesine neden olmaktadır. Sunulan site hizmetleri sayesinde geçmiş yıllar üzerinde güvenirliği kazanmış ve birçok oyuncuya kaliteli hizmet sağlamaya devam etmektedir.

Serverlerin Büyük Kitlelere Ulaşımı

Yalnızca Metin2 oyunu için geçerli olmamaktadır. Bunun yanı sıra online ve Knight online oyunlar için de tanıtım hizmeti veren site, bünyesinde çeşitli serverleri düzenli bir şekilde incelemekte ve kapanmış olan çeşitli oyunları site adresi üzerinden kolayca kaldırmaktadır.

Bu sayede aktif olan oyunlar, kategorilerine kısa sürede ulaşmanızı sağlamaktadır. Pvp serverler olarak kendi ekibiniz ile kurduğunuz Metin2, Knight, silkroad gibi online emek serverslerini kolaylıkla büyük kitlelere ulaştırma şansına sahipsiniz. Ücretli veya ücretsiz hizmet veren kadromuz fazla reklam ile uygun fiyatlı reklam ücretleri de vermektedir. Binlerce kişiye ulaşım sağlayan paylaşımlarımız listemizde yer alan serverlerin daha fazla kişiye ulaşmasını mümkün kılmaktadır.


AMD

Yeni Metin2 Pvp Serverler Bulabileceğiniz Adres

Yeni oyunların çıkışı ile birlikte halen büyük yatırımlar sayesinde ayakta duran ve popülerliğini koruyan Metin2 gerçek manada büyük oyuncu kitlesine sahiptir. Yapılan yeni yatırımlara en güzel örnek olarak Metin2’nin steam’e gelmesini gösterebiliriz. Knight’ın ardından Metin2’nin Steam’e gelmesiyle beraber bir çok oyuncu oyuna geri dönüş yapmıştı. Steam’den sonra oyunun hala oynanmasının en büyük sebeplerinden biri de Metin2 pvp serverlar.

Birçok farklı farklı özellikleri içerisinde barındıran yüzlerce serverlar oyuncular için aktif halde. Emek serverların yanı sıra son zamanlarda pvp serverlar daha da popüler olmaya başladı. Diğer yandan emek harcayıp ciddi bir oyun oynamak isteyen oyuncular wslik serverlar yerine emek serverları tercih ediyorlar. Serverleri orijinal oyundan ayıran en önemli özelliklerden birisi level atlama kolaylığıdır. Bunu göz önüne alan oyuncular daha çok özel serverlarda oyununu oynamayı özen gösteriyorlar. Oyundaki karakter orijinal oyun ile kıyaslandığında kısa bir zamanda en yüksek seviyeye getirebilir durumdadır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir Yorum

  1. bende girdim bu siteye gerçekden denildiği gibi güzel serverler var ama içerik olarak biraz daha fazla makale vb.yazılırsa biz oyuncular ve server açmayı düşünenarkadaşlar için daha yaratıcı olabilir.teşekkürler teknodiot

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu