Tiktok Takipçi Satın Al

Gizliliğinizi Korumak İçin En İyi 5 Ücretsiz VPN Uygulaması

VPN Hizmetleri, dünyadaki birçok kişi için giderek daha fazla zorunluluk haline geliyor. Android için en iyi 5 ücretsiz VPN uygulaması.

VPN Hizmetleri, dünyadaki birçok kişi için giderek daha fazla zorunluluk haline geliyor. Neyin görebildiğiniz ve göremeyeceğiniz konusunda artan hükümet kısıtlamaları ne yazık ki ana faktörlerden biri.

Ancak, giderek daha fazla insanın mahremiyetlerinin farkına vardığı gerçeği de var. Genel olarak, ana endişeniz gizlilikse ücretsiz VPN’ler iyi bir fikir değildir. Ancak gizliliğinizi korumak için kesinlikle ödeme yapmanız da gerekmiyor. İşte gizliliğinizi korumak adına Android için en iyi 5 ücretsiz VPN uygulaması.

Express VPN – 30 Günlük Ücretsiz Deneme

VPN’ler hakkında herhangi bir bilginiz varsa, muhtemelen bu ismi duymuşsunuzdur. Bu nedenle,  heyecanlanmadan önce, hiçbir Express VPN birdenbire ücretsiz değildir, zaten tamamen değil. Kısa bir süre için bir VPN’e ihtiyacınız varsa, henüz almamış olmanız koşuluyla Express VPN’i ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Android için Express VPN, başka bir ülkeye seyahat ettiğiniz için yalnızca bir VPN’e ihtiyacınız varsa harika olan 30 günlük ücretsiz bir deneme sunar. Express VPN, yalnızca Android için değil, tüm platformlarda en iyi VPN hizmetlerinden biridir. Özeldir, güvenlidir ve verilerinizin üçüncü bir tarafa satılması konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Proton VPN

Gizliliğinizi Korumak İçin En İyi 5 Ücretsiz VPN Uygulaması

Play Store ücretsiz VPN uygulamalarıyla doludur ancak verilerinizi satmayacaklarından emin olamazsınız. Gizlilik sizi ilgilendirdiği için Android için ücretsiz bir VPN istiyorsanız, daha saygın bir adla gitmelisiniz. Proton VPN, VPN hizmetini kullanmadan önce oturum açmanızı gerektirir. Bu, aksi takdirde harika bir ücretsiz VPN hizmeti için ödenmesi gereken küçük bir bedel.

Proton VPN, açık kaynak topluluğu tarafından sevilir ve aynı zamanda saygındır. Ayrıca ücretli planlar sunarlar ve hizmetin işletme maliyetlerini nasıl koruduğunu gösterirler. Açıkçası, ücretsiz sürümdeki tüm özellikleri alamıyorsunuz, ancak bol miktarda alıyorsunuz.

Galaxy VPN – Sınırsız Android için Ücretsiz VPN

 

Gizliliğinizi Korumak İçin En İyi 5 Ücretsiz VPN Uygulaması

Sorunsuz bir başka VPN hizmetinin sunabileceği bir diğer hız sınırıdır. Hızlı internetiniz, sayfalar açılmadan veya dosyalar indirilmeden önce biraz beklemenize neden olabilir. Bazı VPN hizmetleri, ücretsiz sürüme de bir veri sınırı koyabilir.

Proton VPN ile bunlardan da kaçınabilseniz de, Galaxy VPN, oturum açma gerektirmemesi gibi ek bir avantajla birlikte gelir. Hiçbir soru sorulmadan ücretsiz sunulan her şeyle, şüphelenmek için nedeniniz var. Ancak, VPN hizmetleri aracılığıyla tüm trafiğiniz şifrelenir, bu nedenle çok endişelenmenize gerek yoktur. Hizmet ücretli sürümler sunar ve ücretsiz sürüm reklamlarla desteklenir.

Windscribe VPN

Gizliliğinizi Korumak İçin En İyi 5 Ücretsiz VPN Uygulaması
Price: Free

Windscribe, her ay yalnızca 10 GB ücretsiz veri sunar. Bir Android cihaz için bu yeterli olacaktır, ancak hizmeti birden fazla platformda kullanmayı planlıyorsanız, her biri için farklı hesaplar oluşturmanız gerekebilir. Bu, hizmetin kendisinin harika olduğunu söyledi.

Size yalnızca normal VPN özelliklerini sunmakla kalmaz, aynı zamanda reklamları ve kötü amaçlı yazılımları da engeller. Dolayısıyla, bu VPN ile yalnızca gizliliği korumakla kalmaz, aynı zamanda daha fazla güvenliğe de sahip olursunuz. Windscribe, Linux dahil hemen hemen her işletim sistemi için uygulamalara sahiptir.

hide.me VPN

Gizliliğinizi Korumak İçin En İyi 5 Ücretsiz VPN Uygulaması

Tüm özelliklere gerçekten ihtiyacınız yoksa, kullanıcı gizliliğine daha fazla odaklanan bir şeyle kalmak daha iyidir. Hide.me adındaki en iyi özelliğe sahiptir. VPN hizmeti sizi takipten, sansürden ve gözetimden gizlemek ve gizliliğinizi korumak için tasarlanmıştır.

Dinamik çift VPN özelliği, ağa bir konumdan katılıp başka bir yerden ayrılmanıza olanak tanır. Esasen, göz atarken sizi farklı bir konuma geçirir. Hizmet aynı zamanda herhangi bir günlük tutmama sertifikasına sahip birkaç hizmetten biridir. Yani ilk etapta verilerinize bile sahip değiller. Ancak ücretsiz sürümde ayda yalnızca 2 GB veri alırsınız. Yani çok kullanabileceğiniz bir şey değil.

Hepimiz bedava hediyeleri severiz ama bedava şeyler bile bazen daha pahalıya mal olan gizli fiyatlarla gelir. Bazı ücretsiz VPN hizmetleri için bu doğrudur. VPN hizmetinizi her zaman akıllıca seçin. Ücretsiz VPN kullanmaktan kaçınmanızın nedenlerini açıklayan kılavuzumuzu okumayı unutmayın.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu