TeknoDiot
     
     
     

Huawei P20 Pro Satış Rekoru Kırıyor!

Huawei P20 Pro Satış Rekoru Kırıyor!

Çinli dev teknoloji üreticisi olan Huawei’nin yeni amiral gemisi P20 Pro Çinden sonra Avrupa’da da satış rekorları kırdı.

Huawei P20 Pro kısa zaman içinde Çinden sonra Avrupa piyasasında  da kendini kanıtladı diyebiliriz. Huawei P20‘nin Çin’de 10 saniye içerisinde 15 milyon dolarlık satış yapmıştı, gerçekten inanılmaz rakamlar. Ardından şimdi de Huawei P20 Pro‘nun Avrupa ülkelerindeki başarısı konuşuluyor.

[ilgiliicerik icerik_id=”16481″]

Huawei P20 Pro Satış Rekoru Kırıyor!

Huawei’nin tüm umutlarını bağladığı, çok güvendiği amiral gemisi P20 Pro modeli, Batı Avrupa’da 27 Mart’ta satışa sunulmuştu. Bu bölgede satışa sunulan bir önceki akıllı telefon modeli olan Huawei P10 Plus’a göre yüzde 316 daha fazla satılan Huawei P20 Pro, kırılması zor bir rekora da imza atarak bir ay içerisinde en çok satılan akıllı telefon unvanını ele geçirdi.

[ilgiliicerik icerik_id=”14248″]

Buna ek olarak Huawei‘nin açıkladığı verilere göre İngiltere, Fransa ve Almanya’da  en çok satılan akıllı telefon olmayı başaran Huawei P20 Pro’nun aynı başarıyı İspanya ve İtalya’da da elde ettiği belirtildi. Huawei P20 Pro, 3 Mayıs 2018 tarihinden itibaren Hindistan’da da satışa sunulacak bu sayede satış rakamlarını katlayacak gibi duruyor. Son olarak Huawei P20 ailesinin satışlarının yıl sonuna kadar 20 milyona ulaşması hedefleniyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


HUAWEI Topluluk Platformunu Açtı

Umut Bilgen

iPhone ve iPad Donunca Nasıl Resetlenir?

Buğra Noyan

Sony Xperia XA2 İçin Android Pie Güncellemesi Yolda

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.