Tiktok Takipçi Satın Al

Huawei P20 Pro Satış Rekoru Kırıyor!

Çinli dev teknoloji üreticisi olan Huawei’nin yeni amiral gemisi P20 Pro Çinden sonra Avrupa’da da satış rekorları kırdı.

Huawei P20 Pro kısa zaman içinde Çinden sonra Avrupa piyasasında  da kendini kanıtladı diyebiliriz. Huawei P20‘nin Çin’de 10 saniye içerisinde 15 milyon dolarlık satış yapmıştı, gerçekten inanılmaz rakamlar. Ardından şimdi de Huawei P20 Pro‘nun Avrupa ülkelerindeki başarısı konuşuluyor.

[ilgiliicerik icerik_id=”16481″]

Huawei P20 Pro Satış Rekoru Kırıyor!

Huawei’nin tüm umutlarını bağladığı, çok güvendiği amiral gemisi P20 Pro modeli, Batı Avrupa’da 27 Mart’ta satışa sunulmuştu. Bu bölgede satışa sunulan bir önceki akıllı telefon modeli olan Huawei P10 Plus’a göre yüzde 316 daha fazla satılan Huawei P20 Pro, kırılması zor bir rekora da imza atarak bir ay içerisinde en çok satılan akıllı telefon unvanını ele geçirdi.

[ilgiliicerik icerik_id=”14248″]

Buna ek olarak Huawei‘nin açıkladığı verilere göre İngiltere, Fransa ve Almanya’da  en çok satılan akıllı telefon olmayı başaran Huawei P20 Pro’nun aynı başarıyı İspanya ve İtalya’da da elde ettiği belirtildi. Huawei P20 Pro, 3 Mayıs 2018 tarihinden itibaren Hindistan’da da satışa sunulacak bu sayede satış rakamlarını katlayacak gibi duruyor. Son olarak Huawei P20 ailesinin satışlarının yıl sonuna kadar 20 milyona ulaşması hedefleniyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu