EMUI 10 Beta Güncelleme Tarihi Belli Oldu - TeknoDiot.com
TeknoDiot.com
 
  

EMUI 10 Beta Güncelleme Tarihi Belli Oldu

EMUI 10 Beta Güncelleme Tarihi Belli Oldu

EMUI 10 beta güncellemesi için Huawei net bir tarih vermiş durumda.

Bu ayın başlarında Çin’deki 2019 tarihli Huawei Geliştiriciler Konferansı’nda, şirket, EMUI özel Android arayüzünün son sürümü de dahil olmak üzere, ürünlerinin birçoğunu açıkladığını açıkladı.

Duyurular yapılırken şirket, güncellemenin önce Huawei P30 akıllı telefon serisine çıkacağını ve daha sonra diğer uyumlu cihazlara yayılacağını doğrulamıştı. Şirket ayrıca, kararlı sürümün yaklaşmakta olan amiral gemileriyle, yani Huawei Mate 30 serisi akıllı telefonlar ile birlikte piyasaya sürüleceğini söyledi.

EMUI 10 Beta Güncelleme Tarihi Belli Oldu

EMUI 10 beta güncellemesi

Şimdi, EMUI’nin resmi Weibo hesabındaki bir görsel paylaşan Huawei, EMUI 10 beta sürümünün 8 Eylül’den itibaren Huawei P30 ve P30 Pro akıllı telefonlara sunulduğunu onayladı.

Daha sonra, Eylül ayının aynı ayında, beta güncellemesi Mate 20, Mate 20 Pro, Mate 20 X, Mate RS Porsche Design, Onur 20, Onur 20 Pro, Onur V20 ve Onur Magic 2’ye geçmeye başlayacak.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Karşınızda Beş Kameralı Nokia 9 Modeli

Buğra Noyan

ASUS ZenFone 7 ve ZenFone 7 Pro’nun Özellikleri Belli Oldu

Buğra Noyan

OnePlus 7T Fiyatı, Özellikleri ve Şimdiye Kadar Bildiğimiz Her Şey!

Yusuf Karcılar

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.