TeknoDiot.com
   
     

Elon Musk Hangi Oyunu Oynuyor?

Elon Musk Hangi Oyunu Oynuyor? Girişimcilik Haberleri Oyun Haberleri

SpaceX, Tesla, SolarCity ve The Boring Company gibi şirketlerin kurucusu olan Elon Musk’ın hangi PC oyunu oynadığı açıklandı. Elon Musk Overwatch oyuncusu çıktı!

Her CEO gibi, Elon Musk’da boş zamanlarında oyun oynamayı seven CEO’lardan biri. Genellikle bu tür kişilerin hangi oyunlardan zevk alarak oynadığı merak ediliyor. En azından Overwatch sevdiğini artık biliyoruz.

[ilgiliicerik icerik_id=”12759″]

Elon Musk Overwatch Oyuncusu Çıktı!

Elon Musk kendisine Twitter üzerinden TimTheTatMan tarafından sorulan Overwatch oynayıp oynamadığı şeklindeki soruya, oynadığını ve oyunu rahatlatıcı bulduğu şeklinde bir yanıt vermiş durumda.

Elon Musk Hangi Oyunu Oynuyor? Girişimcilik Haberleri Oyun Haberleri

Bazen oyuncuları deli eden ve sinir stres yapan bir oyun olan Overwatch’ın Elon Musk’ın rahatlatıcı demesi, tabii ki ilginç olmuş. Tanınmış kişilerin popüler oyunları oynamasının oldukça dikkat çekici olduğunu da söylemek gerek. Ayrıca dediğimiz gibi insanlar tarafından da en çokta oyuncular tarafından merak edilen konulardan bir tanesi olduğunun altını çizmek lazım. Daha geçtiğimiz gün Drake tarafından battle royale türünün başarılı temsilcisi Fortnite oyunun oynanması ile Twitch tarihinin izleyici rekorunun kırıldığını hatırlatmak isteriz. O haberimize de hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz. Bir bakmışız Elon Musk, Twitch’de yayınlara başlıyor 🙂

[ilgiliicerik icerik_id=”13428″]


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.