Tiktok Takipçi Satın Al

Elephone PX Ait Yeni Görsel Ortaya Çıktı!

Çinli üretici Elephone tarafından kısa süre önce duyurulan yeni çentiksiz telefonu PX, Alixepress üzerinden satışa sunuldu.

Elephone PX, piyasaya çıkışını 14 Ekim’de yalnızca 129,99 dolardan ön siparişe çıktı. Bu rakamdaha sonra güncellendi ve yeni fiyatı 20 dolarlık bir artış göstermesine rağmen satışlar oldukça fazlaydı. Sonuçta, 4GB / 64GB için bu uygun miktar, bir çift arka kamera ve bir pop-up selfie kamerasına sahip olan, bir telefon için çok uygun. Düşük fiyat promosyonu 16 Ekim’de sona ermesine rağmen, telefon indirim devam etmektedir ve şimdi 139,99 dolardan satılmaktadır.


Elephone PX Ait Yeni Görsel Ortaya Çıktı!

 

Tüm bunlar harika, ancak sorun cihazı şimdiye kadar renderlerde gördük. Yukarıda bulunan fotoğrafın, onu satın almayı düşünen biri için yararlı olması. Elephone PX bugün güzel Kristal renginde cihazın arka kapağını gösteren gerçek bir fotoğraf yayınladı. Akıllı telefonların tasarımı o kadar gelişti ki, daha küçük üreticiler bile kendiniz için görebileceğiniz gibi muhteşem görünümlü telefonlarını duyurmaya başladı. Açılır ön kameralı Elephone PX hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, resmi ürün sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu