Tiktok Takipçi Satın Al

10 Yıl Sonra El Shaddai: Ascension of the Metatron PC’ye Geliyor

UTV Ignition Games, El Shaddai: Ascension of the Metatron‘un PC’ye geleceğini duyurdu. Ekip herhangi bir ek ayrıntı açıklamamasına rağmen, aşağıdaki iki PC ekran görüntüsünü paylaştı.


El Shaddai: Metatron Yükselişi, efsanevi Sawaki Takeyasu (“Devil May Cry”, “Steel Battalion”, “Okami”, “Fatal Frame: Mask of the Lunar Eclipse”, “Infinite Space”, “God Wars” tarafından geliştirilmiştir. , “Kayıp Çocuk”).

Bu oyun, kaygan ve enerji verici dövüşle 2D ve 3D platformların bir kombinasyonudur. Bu oyunda, oyuncuların dikkatli Başmeleklerin rehberliğinde bir dizi güçlü ve ‘cennetsel’ silahta ustalaşmak için doğal savaş becerilerini kullanmaları gerekecek.

Yapımcı Sawaki Takeyasu şunları söyledi:

“El Shaddai’nin PS3 ve Xbox 360’ta yayınlanmasının üzerinden 10 yıl geçti ve PC oyuncuları ve oyunun hayranları tarafından bu platformda piyasaya sürülmesini sürekli olarak istiyoruz. Çok yakında Steam’de yayınlandığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz! “

Aşağıdaki ekran görüntüleri gerçekten gösterişli ve grafiksel eksikliklerinin çoğunu gizleyebilir.

Sonuçta 10 yıl önce çıkan bir oyundan bahsediyoruz. Ve dürüst olmak gerekirse, bunun daha yüksek çokgen karakterlere sahip olmasını veya modern PC tekniklerinden yararlanmasını beklemiyorum. Yine de ve tüm hayranları için bu harika bir haber. Ancak, IMO için biraz geç kalınmış gibi geliyor.

10 Yıl Sonra El Shaddai: Ascension of the Metatron PC'ye Geliyor 10 Yıl Sonra El Shaddai: Ascension of the Metatron PC'ye Geliyor

10 Yıl Sonra El Shaddai: Ascension of the Metatron PC'ye Geliyor 10 Yıl Sonra El Shaddai: Ascension of the Metatron PC'ye Geliyor

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu