Tiktok Takipçi Satın Al

Battlefield 2042 Birinci Sezon 2022 Yazına Ertelendi

Battlefield 2042 için zor bir zaman oldu. Seriyi mükemmelliğe döndürmek şöyle dursun, oyun her yönden sorunlarla dolu ve ezici bir şekilde olumsuz bir hayran tepkisine yol açtı.

Ve geliştiriciler fark etmiş gibi görünüyor. BattleField 2042’nin ilk sezonu artık yaza ertelendi. Bunun, DICE’taki geliştiricilerin, oyunun piyasaya sürülmesinden bu yana oyunla ilgili sorunları ve şikayetleri yanıtlamaya odaklanabilmesi için yapıldığı bildiriliyor.

Oyuncuları Üzen Erteleme


Battlefield 2042’nin ilk sezonunun Mart ayında piyasaya sürülmesi planlandığı bildirildi. EA web sitesinde yayınlanan bir açıklamada, Kıdemli Yapımcı Ryan McArthur, “Bugün ekibimizin oyunu seri için hepimizin sahip olduğu en yüksek standartlara getirme taahhüdünü belirtiyoruz” dedi.

“Bir sonraki güncelleme setimizin bu iyileştirmeleri sağlamaya odaklanabilmesini sağlamak için bazı büyük kararlar vermek zorunda kaldık, en önemli olanı ilk Sezonumuzun çıkış tarihini Yaz başlarına taşımaktı. Bu karar bize, Battlefield 2042 deneyimini iyileştirmeye odaklanmak için zaman verir ve her şeyin kalite standartlarımıza ulaşmasını sağlamak için sezonluk içeriğimizin geliştirilmesini tamamlar.”

Battlefield 2042 Birinci Sezon 2022 Yazına Ertelendi

Battlefield 2042 geliştiricileri ilk olarak oyunda şu anda bulunmayan temel özelliklere odaklanacak: sesli sohbet ve oyuncu profilleri. Bunun yanı sıra, taraftarların haykırışlarının ardından bir skor tablosu sistemi oluşturmak için çok çaba sarf edilecek. Ayrıca, ileriye doğru daha fazla şeffaflık göstermeyi, özellikle oyuncuların eksik olduğunu düşündükleri alanları hedeflemek ve üzerinde çalışmak için bir geri bildirim sistemi uygulamayı umuyorlar.

Oyunun bazı bölümleri üzerinde çalışılması gerekirken, bu, sezonluk geçişi zaten satın almış ve içeriklerinin zamanında gelmesini bekleyen oyuncular için bir darbedir. DICE, iyileştirmeler üzerinde çalışılırken bir özür olarak efsanevi görünümler sunmak istiyor.

Savaş Alanı Yeniden Doğdu

DICE’ın ilk sezon başlamadan önce her şeyin nispeten çalışır durumda olduğundan emin olmak istemesi mantıklı. Oyunun temellerinden emin olmak için fazladan zaman alırlarsa, lansmanın ivmesini bir geri dönüş başarı öyküsüne dönüştürebilirler. Ancak Battlefield 2042’nin bu noktada geçerliliğini sürdürüp sürdürmeyeceği henüz belli değil. Birinci sezonun nihai lansmanı, şüphesiz , süresi dolmuş oyuncu tabanının büyük bir kısmının geri dönmesine neden olacaktır. Ancak oyunla ilgili sorunların çoğu o noktada hala devam ediyorsa, bardağı taşıran son damla olabilir.

Ve altı ay, hayranların içeriksiz beklemesi için uzun bir süre. Eksikliklerin düzeltmeleri iyi ve güzel. Ancak hayranların dikkatini mevcut içeriğin ötesinde tutacak hiçbir şey olmadığı için Battlefield 2042, ilk sezonu başladığında bile popülaritesi önemli ölçüde azalmış olabilir. Umarım altı aylık boşluk, DICE’a oyunu çalışır duruma getirmesi ve hayranların can attığı Battlefield deneyimini sunması için yeterli zamanı verir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu