Tiktok Takipçi Satın Al

Ekran Gömülü Parmak İzi Tarayıcı ile Pixel 6a Ortaya Çıkıyor

Artık Pixel 6 burada ve iyi kurulmuş olduğuna göre, şirket bir sonraki Pixel 6a serisine odaklanacak. Pixel akıllı telefonların daha uygun fiyatlı versiyonu önümüzdeki yıl içinde gelecek ve her zamanki gibi ilk söylentiler şimdiden ortaya çıkıyor.

Raporlara göre, Pixel 6a, kameraları için eski sensörlere bağlı kalacak. Ancak Pixel 6 serisi ile tanıtılan aynı tasarım dilini getirecek. Birkaç sızdırılmış görüntüden sonra, diğer önemli detayların yanında bir alüminyum mankenimiz var.


Bu aptallar genellikle akıllı telefonlardan önce gelir, böylece kasa ve aksesuar üreticileri ürünlerini uygun hizalama ve tasarımla yapabilirler. Kukla, vanilya Pixel 6’ya benzeyen kamera çubuğunu açıkça gösteriyor. Cihaz, solda iki kamera ve sağ tarafta bir LED flaşa sahip olacak. Bu kameralar, ana modül için Sony IMX363 ve ultra geniş snapper için 12 MP IMX355 ile bir 12,2 MP kamera olan Pixel serisi eski sensörleri kullanacak.

Ekran Gömülü Parmak İzi Tarayıcı ile Pixel 6a Ortaya Çıkıyor

Öne doğru bakıldığında, cihaz her zamanki delik tasarımını getiriyor gibi görünüyor. AncakFathom Bracelets ve @xleaks7 Pixel 6a’nın kalın çerçevelere sahip olacağını ve Pixel 6’nın ince çerçeve profiliyle uyumlu olmayacağını öne sürüyor. Ekranda parmak izi tarayıcı için kullanılması gereken bir daire de var.

Bu, önceki Pixel a serisi akıllı telefonların arkaya monte parmak izi tarayıcılarına sahip olması nedeniyle ilginç bir gelişme. Bu, Pixel a serisinin ilk kez bir ekran içi tarayıcıya sahip olması olacak. Önceki nesillerde bu, maliyeti düşüren bir önlemdi, ancak görünüşe göre Pixel bunu orta sınıf kategorisine getirmeye hazır.

Pixel 6a’nın iddia edilen özellikleri

Ekran Gömülü Parmak İzi Tarayıcı ile Pixel 6a Ortaya Çıkıyor

Pixel 6a’nın şimdiden öncekilerden çok daha iyi olacağı sonucuna varabiliriz. Aslında, yeni Pixel 6 ve Pixel 6 Pro, önceki nesil Pixel akıllı telefonlardan çok daha iyi olduğu için bu mantıklı. İşleri daha da ilginç hale getirmek için Google’ın Pixel 6a’yı amiral gemisi modelleriyle aynı Tensor çipiyle donatması bekleniyor.

Yani şirket açıkça Apple’ın iPhone SE serisi ile yaptığı bir şeyi yapıyor. Aynı amiral gemisi seviyesindeki performansı daha düşük bir fiyat noktasına getirmek. Tensör çipi, 2022 amiral gemisi SoC çetesi ile eşit olmayabilir, ancak Snapdragon 765G’den çok daha iyidir.

Mevcut söylentiler, Pixel 6a’nın Ağustos ayında tanıtılacağını ve 6,2 inç OLED panele sahip olacağını gösteriyor. Pixel 6’dan daha kompakt olacak, ayrıca 6 / 8GB RAM ve 128 GB Dahili Depolama. Her zamanki gibi microSD kart desteği getirmeyecek. Cihaz ayrıca 2022’de premium cihazlar için bir zorunluluk olacak olan 5G bağlantısını da getirecek.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu