Tiktok Takipçi Satın Al

Efsanevi Microsoft IntelliMouse Oyuncular İçin Geri Geldi

Microsoft‘un efsanevi IntelliMouse’unun nostaljisi için can atıyorsanız, bu haberimiz tam size göre olabilir.

Yenilenen IntelliMouse oyuncu faresi olarak karşımızda. Yeni IntelliMouse tasarımsal olarak klasikleşmiş hatları halen sürdürüyor olması dikkat çekiyor.


Oyuncu faresi denince biraz daha gösterişli ve görkemli bir mouse bekleyebilirsiniz ancak Microsoft’un efsaneleşmiş klasik tasarımlı yeni IntelliMouse oyuncular için gei döndü. Çin’de aylarca kullanılabilirlikten sonra, Microsoft ABD’de oyun odaklı Pro IntelliMouse’u piyasaya sürdü.

Efsanevi Microsoft IntelliMouse Oyuncular İçin Geri Geldi

Yeni IntelliMouse, 12.000 FPS yenileme hızına sahip çok daha güçlü 16.000 DPI sensörüne sahip. Farenin 5 tuşundan üçü programlanabiliyor. Özellikle espor oyunlarında işe yarayacak. Dış görünüm ise orijinalden çok farklı değil. Biraz daha desenli detaylara yer verilmiş.

Bununla birlikte en dikkat çeken kısım çok renkli bir aydınlatmanın arka kısma entegre edilmesi olmuş. Zira son dönemde RGB aydınlatmalı oyuncu fareleri büyük ilgi görmeye başlamıştı. Microsoft Pro IntelliMouse kablolu oyuncu faresi 60$ fiyat etiketi ile satışa sunuldu.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

  1. Zowie-razer gibi markalarin kalitesine biraz yaklasabilirse ne ala. Tercih edilebilir gibi duruyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu