TeknoDiot.com
   
   

Efsanevi Microsoft IntelliMouse Oyuncular İçin Geri Geldi

Efsanevi Microsoft IntelliMouse Oyuncular İçin Geri Geldi

Microsoft‘un efsanevi IntelliMouse’unun nostaljisi için can atıyorsanız, bu haberimiz tam size göre olabilir.

Yenilenen IntelliMouse oyuncu faresi olarak karşımızda. Yeni IntelliMouse tasarımsal olarak klasikleşmiş hatları halen sürdürüyor olması dikkat çekiyor.

Oyuncu faresi denince biraz daha gösterişli ve görkemli bir mouse bekleyebilirsiniz ancak Microsoft’un efsaneleşmiş klasik tasarımlı yeni IntelliMouse oyuncular için gei döndü. Çin’de aylarca kullanılabilirlikten sonra, Microsoft ABD’de oyun odaklı Pro IntelliMouse’u piyasaya sürdü.

Efsanevi Microsoft IntelliMouse Oyuncular İçin Geri Geldi

Yeni IntelliMouse, 12.000 FPS yenileme hızına sahip çok daha güçlü 16.000 DPI sensörüne sahip. Farenin 5 tuşundan üçü programlanabiliyor. Özellikle espor oyunlarında işe yarayacak. Dış görünüm ise orijinalden çok farklı değil. Biraz daha desenli detaylara yer verilmiş.

Bununla birlikte en dikkat çeken kısım çok renkli bir aydınlatmanın arka kısma entegre edilmesi olmuş. Zira son dönemde RGB aydınlatmalı oyuncu fareleri büyük ilgi görmeye başlamıştı. Microsoft Pro IntelliMouse kablolu oyuncu faresi 60$ fiyat etiketi ile satışa sunuldu.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


1 yorum

Avatar
Mert 29 Mayıs 2019 at 18:16

Zowie-razer gibi markalarin kalitesine biraz yaklasabilirse ne ala. Tercih edilebilir gibi duruyor.

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.