Tiktok Takipçi Satın Al
Trend

eFootball PES 2021 Tanıtım Videosu Yayınlandı!

Konami, AS Roma Ortaklığıyla eFootball PES 2021 İçin Tanıtım Videosu Yayınladı.

Konami, bu yılın sezon güncellemesi olarak hazırladığı eFootball PES 2021 için yeni bir tanıtım videosu yayınladı. Hazırlanan tanıtım videosunda, Konami, Milli futbolcu Cengiz Ünder’in yer aldığı, İtalyan futbol takımı AS Roma ile iş birliği yaptı.

AS Roma İle Anlaşma Yapıldı!


Son zamanlarda futbol oyunu seven oyuncuların gündeminde olduğu şirket Konami, geçtiğimiz dönemlerde yaptığı açıklamalarla eFootball PES 2022 için çok büyük bir proje üzerinde çalıştıklarını, bu bağlamda da eFootball PES 2021’in başlı başına bir oyun olarak değil, bir güncelleme açıkladı. Şirketin eFootball PES 2021 için yayınladığı son tanıtım videosu, Konami’nin, milli oyuncumuzun da bulunduğu AS Roma ile yaptığı iş birliğini gözler önüne getiriyor.

eFootball PES 2021 Tanıtım Videosu Yayınlandı!

Bu yıl bir oyun olarak değil de güncelleme olarak sunulacak olan eFootball PES 2021, AS Roma takımının tüm oyuncularını ve stadyumunu detaylı bir şekilde bizlere sunacak. Ayrıca şirketin yapmış olduğu açıklamaya göre AS Roma ile yapılan anlaşma uzun soluklu olacakmış. Yani görünüşe göre önümüzdeki yıllarda da AS Roma ile olan anlaşmaları göreceğiz.

Tanıtım Videosu Yayınlandı!

eFootball PES 2021 için hazırlanan tanıtım videosunda, AS Roma oyuncularının gerçek halleriyle oyundaki hallerini kıyaslayabiliriz. Görünüşe göre eFootball PES 2021, AS Roma hayranlarını memnun edecek iyi işler çıkaracak. İşte eFootball PES 2021’in tanıtım videosu;

eFootball PES 2021 Tanıtım Videosu Yayınlandı! eFootball PES 2021 Tanıtım Videosu Yayınlandı!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu