EA Games, Steam'e Geri mi Dönüyor? - TeknoDiot.com

EA Games, Steam’e Geri mi Dönüyor?

Abone Ol 

Oyun dağıtım platformlarına gelince, Steam varsayılan ve en çok tercih edilenidir. Bununla birlikte, son yıllarda EA’nın Origins’i başlattığı ve Epic Game Store’u piyasaya sürdüğü gibi daha fazla şirketin kendi platformunu piyasaya sürdüğünü görmeye başladık.

Genellikle bu durumlarda, bu şirketler oyunlarını kendi platformlarına özgü yapma eğilimindedir. Mantıklı çünkü neden% 100’ünü tutabildiklerinde neden gelirlerini bir başkasına veriyorlardı? Bununla birlikte, çeşitlendirmenin belki de kötü bir fikir olmayabilir gibi gözüküyor ve EA söz konusu olduğunda, şirket oyunlarını Steam’e geri getirmek için hazırlanıyor.

Bu, şirket tarafından buharı bırakan bir kupa gösterdikleri bir tweet’e dayanıyor. Şirket Steam’e dönme konusunda açıkça bir şey söylemediyse de, bu birçok oyuncunun çıkardığı şey. Ayrıca, @RobotBrush adındaki başka bir Twitter kullanıcısı spekülasyonu destekleyen bazı kanıtlar buldu.

Bunun ne zaman olacağına dair bir haber yok, ancak Steam Cüzdanlarında çok sayıda kredisi olan veya farklı oyunlar oynamak için birden fazla fırlatıcı kullanmak yerine tek bir platform kullanmayı tercih eden oyuncular için iyi bir haber. Resmi onay için heyecanla beklemeye devam ediyoruz, takipte kalın!

 

Göz atın:   MIUI 12 Güncellemesi Alacak Xiaomi Akıllı Telefonlar Belli Oldu

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu