«
E3 2018’de Yeni Oyun Doom Eternal Duyuruldu! E3 2018 Oyun Haberleri

FPS oyunları arasında oldukça popüler bir konumda yer alan Doom, yeni versiyonu ile oyun dünyasını kasıp kavuracak gibi görünüyor.

Birbirinden ünlü oyun firmalarının boy gösterdiği E3 2018 oldukça hareketli dakikalar geçiriyor. Ardı arkası kesilmeyen gelişmeler oyun dünyasını ve oyun severleri heyecanlandırmaya devam ediyor. E3 2018’de boy gösteren Bethesda ardı arkası kesilmeyen bombalar patlatmaya devam ediyor. Yaptığı sunumda yeni oyunu olan Doom Eternal’ı açıklayan ünlü yayıncı, bizlere aksiyon ve gerilim dolu bir yapı sunuyor.

[ilgiliicerik icerik_id=”18959″]

E3 2018’de Yeni Oyun Doom Eternal Duyuruldu! E3 2018 Oyun Haberleri

Bünyesinde fantastik özellikleri de barındıracak olan yapım, fragmanı ile de tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Oyuncular Doom Eternal içerisinde çeşitli fantastik yaratıklar ile karşı karşıya gelcek ve onları etkisiz hale getirmek için mücadele edecekler. Eşsiz grafiklere sahip olacak olan oyunda, karanlık bir dünya bizleri bekliyor olacak. Aksiyonun hat safaya çıkacağı oyunda yer yer eski Doom oyunundan izlere de rastayacağız. Doom Eternal ne zaman yayınlanacak bilinmiyor.

Eski serisinden de izler taşıyacak olan yapım, E3 2018 sunumunda oldukça ilgi çekmişti. Dileyen oyun severler oyunun E3 fragmanını aşağıdan izleyebilirler.

Kaynak


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *