Tiktok Takipçi Satın Al

E-Ticaret Sitesi Açmak için Geç Kalmayın, Eticaret.com ile Ücretsiz Başlayın!

E ticaret sitesi açmak isteyen markalardan biriyseniz, hemen ücretsiz eticaret altyapı paketini kullanmaya başlayabilirsiniz!

E ticaret sitesi açmak isteyen markalardan biriyseniz, hemen ücretsiz eticaret altyapı paketini kullanmaya başlayabilirsiniz!

Elektronik ticaret, internet aracılığıyla 7/24 ürün satmaya olanak tanımakta. Bununla sınırlı kalmadan masrafları da geleneksel pazarlama modeline göre düşük. Bu bakımdan birçok firma ve girişimci e ticaret sitesi açmak istemekte.


Siz de adınızı buraya taşımak istiyorsanız, her şeyden önce kiminle çalışacağınıza dikkat etmeniz gerekmekte. Doğru bir platformla iş yapmak, sitenizden verimli sonuçlar almanıza olanak sağlamakta. Eğer en uygun fiyata en kaliteli neticeleri almak istiyorsanız, Eticaret.com size aradığınız çözümleri sunmakta.

Firma sahip olduğu farklı e ticaret paketleri ile herkese kendine en uygun fırsatı teklif etmekte. Bunların her birini inceleyerek, aralarından size en uygun olanı seçmeniz mümkün.

Ücretsiz E-ticaret Başlayın

Eğer daha önce e-ticaret yapmamışsanız nasıl adımlar atmanız gerektiği, sektörün nasıl olduğu gibi konuları bilmemeniz muhtemel. Bu bakımdan yavaş bir şekilde gelişmek istiyorsanız, Eticaret.com size ücretsiz şekilde başlama olanağı tanımakta.

Çünkü free paket e ticaret sitesi ücretsiz bir şekilde sitenizi kurmanızı sağlamakta. Eğer bunun neler sunduğunu merak ediyorsanız,

  1. Yazılım güncellemeleri,
  2. 25 tane ürün ekleme,
  3. Kullanım için hazır tema şablonları,
  4. Kapıda ödeme ve havale ile ödeme,
  5. Anlaşmalı kargo fiyatları,
  6. 1 adet ödeme sistemi entegrasyonu,
  7. Eğitim dokümanları,
  8. 100 GB yıllık trafik/sunucu kullanımı,

Seçenekleri verilmekte. Böylece e-ticaret sitesi ücret ödemeden avantajlı bir şekilde başlayabilmekte.

E-Ticaret Sitesi Açmak için Geç Kalmayın, Eticaret.com ile Ücretsiz Başlayın!

Free Paket Yükseltiliyor mu?

Eticaret.com tarafından size sunulan free paket başlangıç seviyesi için mükemmel bir çözüm sunmakta. Ancak siteniz gelişmeye, tıklama ve satış oranlarınız artmaya başladıkça yetersiz de gelebilmekte.

Ancak firma size bu konuda midi ve maksi olanakları da sağlamakta. Üstelik bunların ücretleri de aylık uygun fiyatlara sahip. Böylece sitenizi daha iyi bir şekilde kullanmanıza imkan tanımakta.

Üstelik bir üst pakete geçme işlemleri kısa sürede, herhangi bir sorun olmadan da yapılabilmekte. Bu nedenle sadece size değil, aynı zamanda müşterilerinize de daha iyi bir kullanım deneyimi sunmakta.

Teknik Destek Var mı?

Ücretsiz bir e ticaret sitesi dendiğine ilk önce akıllara teknik desteğin olmadığı ya da yetersiz verildiği düşünülebilir. Ancak Eticaret.com bu konuda tamamen farklı çözümler sunmakta.

Free paket kullanıyor olsanız bile sorununuza hızlı bir şekilde cevap almanız, teknik bir problemi ya da güncelleştirmeyi hızlı bir şekilde gerçekleştirmenizi mümkün hale getirmekte. Bu nedenle her anlamıyla verimli bir e-ticaret deneyimi önermekte.

Firmanın sunduğu tasarım kolay kullanıma sahip olduğu gibi SEO uyumlu. Dolayısıyla arama motorlarında daha fazla görüntüleme alanıza imkan sunmakta. Ayrıca dilerseniz kendi eklemelerinizi yaparak geliştirmeye de olanak tanımakta.

Bu gibi özellikleri sayesinde Eticaret.com, size e-ticaret sitesi oluşturma konusunda en verimli sonuçları en uygun fiyatlar ile önermekte.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu