Tiktok Takipçi Satın Al

Müjde: e-Sporda Dünyada ilk 10’a Giren TSL, Nisan Boyunca %40 İndirimli

Kısa sürede binlerce oyuncuya ulaşan Turkish Stars League, eSpor severlere Nisan ayı boyunca tüm abonelik seçeneklerinde geçerli, yüzde 40 indirim fırsatı sunuyor.


Türkiye’de milyonlarca hayranı bulunan Counter Strike: Global Offensive ve PUBG oynanabilen platform, her ay toplam 5 bin TL nakit para ve çeşitli donanımlar hediye ediyor.

Türkiye’de sayıları 4 milyonu aşan eSpor oyuncusuna düzenli bir lig ve turnuva yapısı sunan Turkish Stars League, düzenlediği özel indirim kampanyası ile tüm oyunseverlere ulaşmak istiyor.

Tüm aboneliklerde %40 indirim


Nisan ayı boyunca geçerli olacak indirim fırsatından, bir kereye mahsus olmak üzere herkes faydalanabilecek. Sisteme “TSL40” kampanya kodu girilerek etkinleştirilen kampanya, platformdaki aylık, 3 aylık, 6 aylık ve yıllık abonelik seçeneklerinin hepsinde kullanılabiliyor.

Turkish Stars League, biri profesyonel olmak üzere toplam üç aşamalı lig yapısından oluşuyor. Ayrıca, özel etkinlik ve turnuvalar ile gençlere evlerinin konfor ve güveninde, hızlı ve keyifli bir şekilde eSpor müsabakalarına katılım olanağı veriyor.

Müjde: e-Sporda Dünyada ilk 10'a Giren TSL, Nisan Boyunca %40 İndirimli

Türkiye ligi dünyada ilk 10’a girdi

Dünyanın en rekabetçi eSpor platformu FACEIT’in Türkiye yapılanması olan TSL, son istatistiklere göre aktivite açısından bakıldığında dünyadaki FACEIT ligleri içerisinde ilk 10’a girdi. Oyuncuların oynadığı oyun sayısı ile belirlenen sıralamanın yanı sıra, Türkiye’de üzerinde Counter Strike oynanan noktalardan (hub) birisi de aktivite sıralamasında dünya sıralamasında 7. sıraya çıktı.

Her ay 5 bin TL nakit ödül havuzu

Sponsorları arasında Logitech G, MSI ve ViewSonic’in bulunduğu platform, lig ve turnuvalarda başarılı olanlara her ay toplam 5 bin TL nakit para ve çeşitli donanımlardan oluşan ödüller dağıtıyor. Ayrıca, yıl sonunda en çok puanı toplayan oyuncular, dünyanın en büyük turnuvalarından FACEIT Pro League’e katılım hakkı kazanıyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu