Tiktok Takipçi Satın Al

Dying Light 2 Süresiz Olarak Ertelendi

Dying Light 2, bahar çıkış sezonunda çıkacakken oyun son dakikada süresiz bir şekilde ertelendi. Konu hakkında detaylar haberimizde.

Polonyalı geliştirici Techland’ın açık dünya aksiyon oyunu Dying Light 2, bahar 2020’nin orijinal lansman tarihini süresiz olarak ertelendi.


Dying Light 2, Techland tarafından geliştirilen ve Square Enix tarafından yayınlanan yaklaşan bir hayatta kalma korku aksiyon rol yapma oyunudur. Oyunun Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için 2020 baharında çıkması planlanıyordu.

Dying Light 2’dan biraz bahsedecek olursak; Ayakta kalan son büyük insan yerleşimi, modern karanlık çağda acımasız ve hastalıklı bir dünyada varoluş mücadelesi veriyor. Gün içinde eşkıyalar, farklı gruplar ve açlıktan kırılan afetzedeler sokaklarda hurda avına çıkıyor, bazen gerekirse şiddet kullanarak bulduklarını başkalarının elinden alıyor. Geceleriyse marazlılar sarıyor her yanı. Yaşayanları avlamak için saklandıkları o karanlık yerlerden çıkıyorlar.

Adın Aiden Caldwell. Marazlı bir afetzedesin. Sıra dışı çevikliğin ve vahşi dövüş becerilerin, seni bu tehlikeli dünyada güçlü bir müttefik ve kıymetli bir varlık haline getiriyor. Başkalarının başaramadığı şeyleri başarıyorsun. Kimsenin cesaret edemediği yerlere giriyorsun. Eşsiz yeteneklerinle, bu çürüyen metropolde değişimi sağlamak senin elinde.

Dying Light 2 Süresiz Olarak Ertelendi

Dying Light 2 çıkış tarihi ertelendi!

Erteleme haberi bir açıklamada CEO Paweł Marchewka şunları söyledi: “Başlangıçta Dying Light 2 ile bir bahar 2020 lansman hedefliyorduk, ancak maalesef vizyonumuzu gerçekleştirmek için daha fazla geliştirme zamanına ihtiyacımız var ve daha fazla bilgiye sahip olur olmaz size geri döneceğiz. Bu hoş olmayan haber için özür dileriz. Önceliğimiz, kendi yüksek standartlarımıza ve siz, taraftarlarımızın beklentilerine uyan bir deneyim sunmaktır. ” açıklamalarında bulundu.

:: 2020’de Çıkacak Oyunlar (Tam Liste)

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu