Tiktok Takipçi Satın Al

Düşük Özellikli Telefonlar İçin PUBG Lite Duyuruldu!

PC sürümü ile ortalığı kasıp kavuran PUBG’nin mobil sürümü kısa zaman sonra indirilebilir duruma gelmişti. Telefonunuzun özellikleri düşük olan oyuncular üzülmesin PUBG Lite duyuruldu!

Tencent Games, yeni bir versiyon olan PUBG Lite’ı şu an Filipinler’de test aşamasına aldı. Bunun sebebi ise PUBG Mobile biraz özellik isteyen oyun olduğundan dolayı, bazı oyuncuların ellerindeki akıllı telefonlar PUBG Mobile’ı oynamaya el verişli değildi. Tencent Games bu durumu fark etti ve kolları sıvadı.

[sp-related style=”dark” id=”17169″]

Düşük Özellikli Telefonlar İçin PUBG Lite Duyuruldu!

Tencent Games, PUBG Lite sürümünü duyurdu. PUBG Lite sürümü düşük özellikli akıllı telefonlar için çıkış yaptı. Yani giriş seviyesinde yer alan akıllı telefonlar için ideal bir oyun olacak. Ayrıca telefonunuz güçlü olmadığı için harita detayları doğal olarak çok daha düşük seviyede. Son olarak oyunu indirmek istiyorsanız, uygulamanın şu an sadece Filipinliler’de yaşayan akıllı telefon kullanıcıları için açık olduğunu belirtelim. Düşük bütçeli cihazlarda çalışan bu versiyonda, 100 kişi yerine 40 kişilik oyunlara giriyorsunuz.

:: PUBG Mobile ve PUBG Lite Arasındaki Farklar;

  • PUBG Lite sürümü PUBG Mobile oyunun benzeri ama daha düşük özellikli cihazlarda çalışması için yapıldı.
  • PUBG Lite’da oyuncu sayısı 40 ile sınırlandırıldı.
  • Düşük bütçeli cihazlarda akıcı çalışması için tasarlandı.
  • Haritalar 8X8 kilometre değil, 2X2 kilometredir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu