Dünyanın En Hızlı 1TB Taşınabilir SSD’si Duyuruldu

Önde gelen bir flash bellek çözümleri üreticisi olan Lexar, bugün yeni Lexar Professional SL100 Pro taşınabilir SSD’sini duyurdu.

Lexar Professional SL100 Pro Portatif SSD, şık bir fırçalanmış alüminyum kaplamaya sahiptir ve cebinizde kolaylıkla kullanışlı küçük, ince bir boyuta sahiptir.


Düşürmeye, darbelere, titreşime karşı dayanıklı olduğu için tüm arazilerde size eşlik etmek için mükemmel bir yol arkadaşıdır ve temel dosyalarınızı bozulmaya, kaybolmaya karşı korumanıza yardımcı olmak için 256-bit AES şifrelemeli gelişmiş bir güvenlik çözümü olan DataVault Lite yazılımı ile birlikte gelir.

Güç için kullanıma hazır SL100 Pro, 950 MB / s okuma ve 900 MB / s yazma hızıyla SL1003’ten 2 kat daha hızlı okuma ile hareket halindeyken üstün performansa sahiptir. Ayrıca, kullanıcıların USB 3.0 ile hızlı bir şekilde depolamalarını ve paylaşmalarını sağlayan bir USB C Tipi bağlantı noktasına sahiptir.

Dünyanın En Hızlı 1TB Taşınabilir SSD'si Duyuruldu

Lexar yöneticisinin açıklaması;

“Şık, kompakt ve rekabetçi bir fiyata üstün SSD seviyesi performans sunan Lexar Professional SL100 Pro Taşınabilir SSD‘yi duyurmaktan gurur duyuyoruz. Profesyonel fotoğrafçılar ve kameramanlarla, seyahat edebilmeleri için bir SSD çözümü oluşturduk Küresel Pazarlama Direktörü Joel Boquiren, “içeriğinin geleneksel sabit disklerle karşılaştırıldığında güvende olduğunu bilmeyi kolaylaştırıyor” dedi.

Professional SL100 Pro Portable SSD, hem USB Tip-C – Tip C kablo hem de USB Tip-C standart USB Tip-A kablosu içermekte ve Mac OSX 10.6+, Windows 7/8/10 ve standart USB portlarıyla uyumludur.

Lexar Professional SL100 Pro Taşınabilir SSD, bu ay 99,99 ABD Doları (250 GB), 149,99 ABD Doları (500 GB) ve 279,99 ABD Doları (1 TB) olan bir MSRP’de kullanılabilir. Aynı zamanda üç yıllık sınırlı bir garanti ile geliyor. Lexar, 6-11 Nisan 2019 tarihlerinde Nevada, Las Vegas’daki Las Vegas Kongre Merkezi’nde düzenlenen bu yılki NAB Show’da sergilenecek.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu