TeknoDiot
     
     
     

Dünyanın En Hızlı 1TB Taşınabilir SSD’si Duyuruldu

Dünyanın En Hızlı 1TB Taşınabilir SSD'si Duyuruldu

Önde gelen bir flash bellek çözümleri üreticisi olan Lexar, bugün yeni Lexar Professional SL100 Pro taşınabilir SSD’sini duyurdu.

Lexar Professional SL100 Pro Portatif SSD, şık bir fırçalanmış alüminyum kaplamaya sahiptir ve cebinizde kolaylıkla kullanışlı küçük, ince bir boyuta sahiptir.

Düşürmeye, darbelere, titreşime karşı dayanıklı olduğu için tüm arazilerde size eşlik etmek için mükemmel bir yol arkadaşıdır ve temel dosyalarınızı bozulmaya, kaybolmaya karşı korumanıza yardımcı olmak için 256-bit AES şifrelemeli gelişmiş bir güvenlik çözümü olan DataVault Lite yazılımı ile birlikte gelir.

Güç için kullanıma hazır SL100 Pro, 950 MB / s okuma ve 900 MB / s yazma hızıyla SL1003’ten 2 kat daha hızlı okuma ile hareket halindeyken üstün performansa sahiptir. Ayrıca, kullanıcıların USB 3.0 ile hızlı bir şekilde depolamalarını ve paylaşmalarını sağlayan bir USB C Tipi bağlantı noktasına sahiptir.

Dünyanın En Hızlı 1TB Taşınabilir SSD'si Duyuruldu

Lexar yöneticisinin açıklaması;

“Şık, kompakt ve rekabetçi bir fiyata üstün SSD seviyesi performans sunan Lexar Professional SL100 Pro Taşınabilir SSD‘yi duyurmaktan gurur duyuyoruz. Profesyonel fotoğrafçılar ve kameramanlarla, seyahat edebilmeleri için bir SSD çözümü oluşturduk Küresel Pazarlama Direktörü Joel Boquiren, “içeriğinin geleneksel sabit disklerle karşılaştırıldığında güvende olduğunu bilmeyi kolaylaştırıyor” dedi.

Professional SL100 Pro Portable SSD, hem USB Tip-C – Tip C kablo hem de USB Tip-C standart USB Tip-A kablosu içermekte ve Mac OSX 10.6+, Windows 7/8/10 ve standart USB portlarıyla uyumludur.

Lexar Professional SL100 Pro Taşınabilir SSD, bu ay 99,99 ABD Doları (250 GB), 149,99 ABD Doları (500 GB) ve 279,99 ABD Doları (1 TB) olan bir MSRP’de kullanılabilir. Aynı zamanda üç yıllık sınırlı bir garanti ile geliyor. Lexar, 6-11 Nisan 2019 tarihlerinde Nevada, Las Vegas’daki Las Vegas Kongre Merkezi’nde düzenlenen bu yılki NAB Show’da sergilenecek.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Performansı ile Ağızları Açık Bırakacak MacBook Air 2020 Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

Buğra Noyan

SMART Modular, N200 Yeni SATA Flash Serisini Duyurdu

Buğra Noyan

ASUS, ROG Swift PG35VQ Oyuncu Monitörünü Duyurdu

Uğur Aydemir

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.