Tiktok Takipçi Satın Al

Cooler Master’ın Street Fighter 6’dan Esinlenen Oyun Donanımları

Cooler Master, Street Fighter 6'dan Esinlenen Oyun Donanımı ile CAPCOM arasındaki işbirliğini ortaya koyuyor

Yenilikçi oyun çevre birimleri ve bilgisayar bileşenleri tasarlama ve üretmede küresel bir lider olan Cooler Master, Street Fighter 6 temalı bileşenler ve çevre birimlerinden oluşan özel bir seriyi piyasaya sürmek için CAPCOM ile tarihi bir ortaklığı duyurmaktan heyecan duyuyor.

Bu işbirliği, Street Fighter serisine eklenen en yeni oyunun lansmanını kutluyor. Oyunun yeni karakterlerinden ve evreninden ilham alan Cooler Master, sürükleyici bir oyun deneyimi için ikonik karakter renklerini ve RGB aydınlatmayı içeren bir dizi çevre birimini titizlikle tasarladı .


Cooler Master CEO’su Jimmy Sha şunları söyledi : “Cooler Master ve Capcom , ilgili alanlarımızda neredeyse aynı zengin geçmişi ve uzun ömürlülüğü paylaşıyor; bu da bu ortaklığı yetenek, yenilik ve hedef kitlemizi derinlemesine anlamanın doğal bir karışımı haline getiriyor. ” “Capcom ile Street Fighter 6’nın kalbini ve ruhunu yansıtan ürünler hazırladık ve hayranlara oyuna olan sevgilerini oyun kurulumlarına dahil etmeleri için eşsiz bir fırsat sunduk. ”

Cooler Master’ın Street Fighter 6 donanımı, Calibre X2 SF6 Sınırlı Üretim Koltuğu, CH331 SF6 Kulaklık, CK570 SF6 Klavye, Hyper 212 Halo SF6 Hava Soğutucusu, MasterLiquid 360L Core SF6 AIO, MM310 SF6 Fare, MP511 SF6 Mouse Ped içerir. MWE Gold V2 SF6 Güç Kaynağı ve TD500 Mesh V2 SF6 Kasa.

Cooler Master'ın Street Fighter 6'dan Esinlenen Oyun Donanımları

Cooler Master'ın Street Fighter 6'dan Esinlenen Oyun Donanımları

Heyecanı daha da artıran Cooler Master, önümüzdeki aylarda hayranlara yeni donanım serisinden parçalar kazanma şansı verecek çekilişlere ev sahipliği yapacak.

hayranlarına gerçekten sürükleyici ve kişiselleştirilmiş bir oyun ortamı sunan bu özel koleksiyon, Eylül ayından itibaren satışa sunulacak . Daha fazla ayrıntı için https://www.coolermaster.com/catalog/pages/campaign/cm-x-sf6 adresindeki Cooler Master web sitesini ziyaret edin. 

Street Fighter 

Street Fighter serisinin ilk oyunu 1987’de bir atari oyunu olarak piyasaya sürüldü ve ardından 1991’de dünya çapında büyük ses getiren ve yenilikçi savaş sistemi sayesinde kitlesel heyecan yaratan Street Fighter II geldi. Bugün bile, Street Fighter’ın ilk çıkışının üzerinden 35 yılı aşkın bir süre geçmiş olmasına rağmen , seri dünya çapında 50 milyon adedi aşan kümülatif satışlarla hala dünya çapında büyük bir popülerliğe sahip. Dahası, son yıllarda seri, espor dövüş oyunu türünde itici güç olarak varlığını artırdı. Üstelik marka o kadar popüler hale geldi ki film, animasyon, moda, müzik gibi farklı alanlara da yayıldı.

En yeni oyunu Street Fighter™ 6, 2 Haziran 2023’te dünya çapında yayınlandı PlayStation®5 , PlayStation®4 , Xbox Series X | S ve Steam’de ! Modern Kontrol Tipini ve Gerçek Zamanlı Yorum Özelliğini tanıtan Street Fighter™ serisinin bir sonraki evrimini temsil ediyor. Street Fighter 6, World Tour, Fighting Ground ve Battle Hub dahil olmak üzere üç farklı oyun moduna sahiptir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Tuğrul Gökçe Kızıl

Uluslararası ilişkiler bölümü öğrencisi. Teknoloji ve oyun tutkunu! Ayrıca LEGO yapar ve bozar...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu