Tiktok Takipçi Satın Al

İşte Dünyanın En Güçlü Cep Projektörü: PIQO

2 inçten büyük olmayan PIQO Cep Projektörü akıllı telefonunuz için mükemmel bir ekran yayınlamanıza yardımcı oluyor.

Akıllı telefonunuzu 240 inç HD ekran yansıtabilecek bir projektöre çevirin. Şu anda Indiegogo’da PIQO adında bir cep projektörü mevcut. 240’a kadar 1080p görüntü sunuyor mu? Kübik bir gövdede 200 lümen çıkışı. Android üzerinde çalışıyor ve temelde herhangi bir cihaza bağlanılabiliyor.

PIQO hakkında


Piqo Projektörü , 2018 Kasım’ında, kitle fonlaması web sitesi Indiegogo’da bir kitle fonlaması kampanyası olarak başladı ve bir aydan kısa bir sürede tamamen finanse edildi. Şu an itibariyle, kampanya yalnızca projektörün ne kadar umut verici olacağını gösteren 1.998.833 Dolardan fazla para toplandı. PIQO, sınıfındaki en küçük projektördür. Etrafında 2 inçten biraz fazla ölçüm yapan bir cebe, küçük bir el çantasına veya kolaylıkla bir evrak çantasına sığabilir. Saatlerce müzik, film ve oyun için işe, okula, partilere veya kamp gezilerine kolayca getirin.

Cebinize veya çantanıza kolayca sığabileceği kadar küçük ve yaklaşık 210 g ağırlığında. Piqo dokunmaya duyarlı kontrollerle donatılmış olarak gelir, böylece fiziksel düğmeler ortadan kalkar. Dokunmatik kontrollerle, dosyalarınız ve medyanız arasında gezinmek daha kolay hale gelir ve medya kontrollerini kolaylaştırır. Piqo’nun önemli bir parçası, binlerce Android uyumlu uygulama ve oyuna erişmenizi sağlayan Android 7 Nougat’ta çalışıyor olması. Böylece Netflix’i, YouTube’u vb. Projektörünüzden aktarabilirsiniz.

Android desteğiyle, mobil cihazınızın ekranını projektöre aktarmak için ekran yansıtma gibi özellikleri bile kullanabilirsiniz. 16GB dahili depolama alanı sayesinde ortamınızı doğrudan projektöre aktarabilir ve çevrimdışı olsanız bile istediğiniz zaman görüntüleyebilirsiniz. İnternete erişimin yanı sıra Piqo’da ayrıca Bluetooth 5, bir USB bellek girişi ve bir de HDMI girişi bulunuyor. Böylece temelde her şeye bağlayabilirsiniz.

İşte Dünyanın En Güçlü Cep Projektörü: PIQO

Piqo pil ömrüne sahiptir ve videoları 5 saate kadar yansıtabilir. Bu şekilde, düşük pil nedeniyle filminiz kesintiye uğramaz. Ancak, sadece biraz müzik çalmayı düşünüyorsanız, o zaman bunu da yapabilirsiniz ve pil size yaklaşık 50 saatlik bir ses çalma süresi sağlar. Pilin azalması? Sorun değil. Piqo ayrıca hızlı şarjı da destekler; bu, 15 dakikalık bir şarjın size 1 saatlik video oynatma süresi vereceği anlamına gelir.

Boyutuna rağmen, Piqo 1080p full HD videolar gösterebilir ve projeksiyon aralığı 240’a kadar çıkabilir mi? Güçlü 200 lümenli projeksiyon gücü sayesinde renk ve parlaklığı korurken. Diğer yarışmacılar sadece yaklaşık 40-100 lümen sunmayı başarabilse de, Piqo görüntülerin daha keskin görünmesini sağlayan ve günün herhangi bir saatinde görülebilen iki kat parlaklık sağlıyor.

İşte Dünyanın En Güçlü Cep Projektörü: PIQO İşte Dünyanın En Güçlü Cep Projektörü: PIQO

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu